کد خبر: ۳۶۶۳|
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵
در پي در گذشت حضرت آيت الله حائري شيرازي، دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام، پيام تسليتي صادر كردند. متن پيام بدين شرح است:
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی، در پي در گذشت حضرت آيت الله حائري شيرازي، دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام، پيام تسليتي صادر كردند. متن پيام بدين شرح است: «انالله و انااليه راجعون»

عالم جليل القدر و مجاهد زاهد و خستگي ناپذير، يار ديرين و صديق و وفادار امام راحل و مقام معظم رهبري، حضرت آيت الله آقاي حاج شيخ محي الدين حائري شيرازي، پس از عمري تلاش و مجاهدت در راه نشر معارف نوراني و حيات بخش اسلام، به زيارت حضرت حق، بار يافت.
بي ترديد خدمات اين شخصيت ممتاز، برگ زريني از تاريخ پرافتخار روحانيت تشيّع است.
مرحوم آيت الله حائري شيرازي علاوه بر حضور در عرصه مبارزات قبل از پيروزي انقلاب و خدمات گوناگون پس از استقرار نظام اسلامي، در طول دوران دفاع مقدس نيز از هيچ تلاشي در حمايت از صحنه هاي نبرد، مضايقه نكرد و اينجانب از حضور صميمانه اين مجاهد والامقام و انديشمند خستگي ناپذير در جبهه ها و در جمع فرماندهان، خاطرات فراواني دارم. 
اين ضايعه را به محضر مبارك حضرت ولي عصر (عج)، مقام معظم رهبري، مراجع عاليقدر تقليد، حوزه هاي علميه، مردم شريف و وفادار استان فارس و به بيت مكرم و به عموم ارادتمندان و دست پروردگان ايشان تسليت عرض نموده، از درگاه حضرت حق، براي آن فقيه پارسا و مجاهد، علو درجات و براي عموم بازماندگان، صبر و اجر و دوام توفيق، طلب مي كنم. 

 محسن رضايي
دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام
ارسال نظر