دکتر رضایی:
کد خبر: ۳۶۷|
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۳
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ملت و نظام ما همواره ثابت کرده‌اند می‌توانند با خلق حماسه‌های بزرگ جهانیان را متحیر کنند و به امید خدا این شعار را امسال نیز محقق خواهیم کرد.
به ائتلاف منطقی معتقدم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام  در گفت‌وگو با فارس در شوش اظهار کرد: حضور مردم در انتخابات باید حضوری پررنگ و پرشور باشد و همه می‌دانیم که این مهم جز با اتحاد و همدلی مردم و دولت محقق نخواهد شد.
 
وی با بیان اینکه موفقیت کشور بعد از انتخابات امری بسیار ارزشمند است، افزود: با انتخاب اصلح مردم می‌توان بیش از پیش بخش‌های مختلف کشور را به سوی تعالی سوق داد.
 
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام عنوان کرد: با انتخابی در خور شان می‌توان دولتی روی کار آورد که بتواند با مدیریت و برنامه صحیح کشور را به موفقیت برساند. 
 
*با خلق حماسه‌های بزرگ می‌توانیم جهانیان را متحیر کنیم 
 
وی در رابطه با نامگذاری امسال به عنوان (سال حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی) گفت: نظام و ملت ما همواره ثابت کرده‌اند که می‌توانند با خلق حماسه‌های بزرگ جهانیان را متحیر کنند و به امید خدا امسال نیز با همدلی و انسجام مضاعف این شعار را نیز محقق خواهیم کرد. 
 
*ائتلافی که از دل نخبگان به‌دست آید ائتلاف خوبی خواهد بود 
 
وی در رابطه با ائتلاف 1+2 گفت: ائتلافی که مشروط بر یک منطق درست و با مشورت با نخبگان باشد می‌تواند ثمرات بسیاری خوبی برای کشور به‌همراه داشته باشد.
 
رضایی ادامه داد: من متعقد به ائتلاف منطقی هستم که در آن کاندیداها برنامه‌های خود را بیان ‌کنند و به‌وسیله نخبگان برنامه‌ای که محوریت بهتری داشته باشد، انتخاب ‌شود.
 
وی همچنین عنوان کرد: انتخاب یک برنامه مطلوب و منسجم هم باعث موفقیت کشور شده و هم می‌تواند یک دولت قوی را تشکیل دهد. 
 
*استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود کشور 
 
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود کشور گفت: کشور دارای ظرفیت‌های بسیاری است که با برنامه‌ریزی دقیق می‌توان نه تنها باعث پویایی اقتصاد شد بلکه می‌توان تمام تهدیداتی که علیه نظام جمهوری اسلامی ایران می‌شود را خنثی کرد.

ارسال نظر