کد خبر: ۳۷۳۶|
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸
به غيرت پروفسور مریم رزاقی‌آذر، فوق تخصص غدد و متابولیسم، درود مي‌فرستم.
به گزارش پایگاه‌اطلاع‌رسانی‌دکتر‌رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار یادداشتی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت:


به غيرت پروفسور مریم رزاقی‌آذر، فوق تخصص غدد و متابولیسم، درود مي‌فرستم. ايشان در جریان سفر اخیر خود به امارات، در یادداشتی به شرح ماجرایی پرداخته که برایش رخ داده است:
«روز ۲۴ و ۲۵ فروردین سمیناری در دوبی در هتل Radison blue در مورد بلوغ توسط شرکت ایپسن فرانسه برگزار شد.. روز اول قبل از کنفرانس اول من یک خانم دکتر عرب در مورد آمار سن شروع بلوغ در کشورهای حوزه خلیج فارس صحبت می‌کرد و در تمام اسلایدها نوشته بود Arabian Golf و Arab Golf و مرتب این نام را ذکر می‌کرد. 
نوبت کنفرانس من رسید و من تحقیقات سن بلوغ در ایران را ارائه کردم و پس از پایان کنفرانس گفتم:
Persian Gulf has been Persian Gulf since ancient time and it will be Persian Gulf forever. 
همه برای من دست زدند و من نشستم، بعد از برگشت به هتل من مشاهده کردم که درب اتاق مرا قفل کرده‌اند. یک مرد با لباس عربی آمد روی مبل کنار من نشست و اظهار کرد که من پلیس هستم. گفت شما بر خلاف قوانین دوبی رفتار کرده‌اید و باید روی این کاغذ بنویسید که من گفته‌ام خلیج فارس و معذرت خواهی کرده، امضا کنید وگرنه باید همین امشب از دوبی خارج شوید و دیگر حق ندارید به اینجا بیائید؛ حتی ترانزیت هم نمی‌توانید عبور کنید. من گفتم خیلی خوشحال می‌شوم که همین امشب بروم. فردا خیلی کار دارم و دیگر از دوبی هم عبور نمی‌کنم و از کشورهای دیگر عبور می کنم. این ورقه را هم با این جمله‌ای که شما می‌گوئید امضا نمی‌کنم».
غيرت پروفسور مریم رزاقی‌آذر
ارسال نظر