دکتر رضایی در بهبهان:
کد خبر: ۳۷۸|
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۳۹۲ - ۰۰:۱۰
امروزه سیاست و انتخابات به سمت مافیا و پول رفته و عامل تعیین کننده در انتخابات ثروت است. این وضعیت انتخاباتی در کشور زدن تیر خلاص زدن به جمهوری اسلامی است.اساس مردم سالاری و دینداری صداقت است، پس ثروت و قدرت نباید وارد مسئله انتخابات شود.
دست رقیب را ببوسیم و با هم کشور را بسازیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر ضایی به نقل از فارس،  دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه بازدید از شهرستان بهبهان و دیدار با مردم این منطقه در گفت‌وگویی در بهبهان اظهار کرد: همانگونه که با همدلی به انقلاب سیاسی دست یافتیم و به دنبال آن امنیت در کشور حاصل شد امروز نیز باید با انقلابی اقتصادی امنیت معیشتی مردم را تامین کنیم.

وی کشور را به یک پرنده تشبیه کرد که یک بال آن اقتصاد و بال دیگر سیاست و قدرت است و اضافه کرد: برای پرواز باید هر دو بال را قوی نگه باشد.

*عامل تعیین کننده در انتخابات ثروت است

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با یادآوری تمدن، قدمت و وضعیت اقتصادی ایران در گذشته، توانایی ایران را در پیشرفت اقتصادی امیدوار کننده دانست و تصریح کرد: در 300 سال گذشته طی دوره‌های قاجار و پهلوی بسیاری از اراضی ایران از بین رفت و به همین دلیل اقتصاد و ثروت ایران تضعیف شد و تا به امروز شاهدیم این امر همچنان به جایگاهی که باید نرسیده است.

وی با یادآوری قدمت علم در ایران و وجود دانشگاه جندی شاپور در 3 هزار سال پیش، ایران و ایرانیان را مستعد هرگونه پیشرفت عنوان کرد.

وی در ادامه به اشاره به مسئله انتخابات گفت: امروزه سیاست و انتخابات به سمت مافیا و پول رفته و عامل تعیین کننده در انتخابات ثروت است.

*دست رقیب را ببوسیم

رضایی با تاکید بر اینکه این وضعیت انتخاباتی در کشور زدن تیر خلاص زدن به جمهوری اسلامی است، خاطرنشان کرد: اساس مردم سالاری و دینداری صداقت است، پس ثروت و قدرت نباید وارد مسئله انتخابات شود.

وی خطاب به مردم و مسئولان با بیان اینکه بال اقتصاد ایران برای پرواز ضعیف است، عنوان کرد: باید بال ضعیف اقتصاد کشور را به یاری هم قدرت بخشیم و بدین ترتیب چشم دشمن را کور کنیم.

*با تحقق شعار امسال حماسه بیافرینیم

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه تعالی وضعیت اقتصادی کشور در وضعیت کنونی مقدور نیست، گفت: با تحقق شعار امسال باید حماسه بیافرینیم، دست رقیب را ببوسیم و همه با هم برای پیشرفت ایران اسلامی گام برداریم.

ارسال نظر