در دیدار رهبر جنبش امت اسلام در آمریکا با دکتر رضایی مطرح شد
کد خبر: ۳۸۱۱|
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۳
لوییس فراخان و جمعی از مسلمانان سیاه پوست آمریکا در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش پایگاه‌اطلاع‌رسانی‌دکتر‌رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با لوئیس فراخان با استقبال از سفر هیات مسلمانان آمریکا گفت: امروز روز اتحاد مسلمین جهان است و شما برادران ما هستید و ما به شما اطمینان داریم. شما صادقانه صحبت می کنید و از اینکه در این موقعیت به کشور ما آمده اید از شما تشکر می کنیم. آمدن شما نشان داد که فاصله ای بین ما و شما نیست. ما مسلمانان ایران و آمریکا با هم و در کنار هم هستیم.تاکید بر اتحاد مسلمانان در نهضت ضد هژمونی غرب / دوران یکه تازی آمریکا تمام شده است
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خطاب به لوییس فراخان گفت: حقیقت این است که انقلاب اسلامی ما پرچم اسلام را بلند کرده است و اولویت اول ما اسلام است و سایر کشورهای اسلامی باید اینگونه باشند. اگر ایران پرچم اسلام را بلند نمی کرد در این سالها با ظلم و ستم مواجه نمی شد. بیش از ۳۰۰ سال است که استعمارگران به منطقه ما آمده اند و اشغالگری می کنند.
دکتر رضایی گفت: دشمنان ما از اسلام می هراسند و می ترسند که اسلام دوباره احیا شود و اقتصاد و فرهنگ ما اسلامی شود. دشمنی آنها با ما بر سر اسلام است. ما راه نجاتمان هم اسلام است. بدون اسلام ما به جایی نمی رسیم. همگان دیدند که ملی گرایی در ایران و عراق و مصر به جایی نرسید. پرچم ملی گرایی ناصر در مصر موفقیتی نداشت. اما اسلام ما را موفق خواهد کرد.
فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس گفت: در جنگ غرب با اسلام، هیچ کشور اسلامی به تنهایی پیروز نمی شود. باید اتحاد ایجاد کنیم. در این رویارویی مسلمانان جهان باید متحد شوند، یک نهضت ضد هژنومی غرب باید ایجاد شود.
دکتر رضایی افزود: ما علیه ظلم در این موقعیت که ترامپ ملت ما را با مشکل روبرو کرده است باید متحدتر از همیشه باشم. البته ما بیش از این می اندیشیم و می خواهیم یک نهضت بین المللی ایجاد کنیم. ما سیاه پوستان را جزیی از انقلاب اسلامی می دانیم. در بحث تسخیر لانه جاسوسی که دانشجویان ما رفتند و آنجا را گرفتند، حضرت امام دستور داد که سیاه پوستان و زنان بلافاصله آزاد شود. معنای این اقدام این بود که سیاه پوستان با ما هستند. ما با سیاه پوستان مشکلی نداریم.
دکتر رضایی در ادامه افزود: امروز جهان اسلام در سخت ترین وضعیت است. فجایع میانمار تا سوریه و یمن و بحرین و آفریقا، دست های شیطانی مسمانان را قربانی می کند. حوادث نیجریه نشان می دهد که مسلمانان بدترین ظلم ها را دارند تحمل می کنند. پیشرفت هایی هم در جریان است. آمریکایی ها تلاش های زیادی کرده اند اما مردم در عراق و سوریه و یمن مردم جانانه می جنگند و مطمئن هستیم در دهه آینده مسمانان منطقه را آزاد خواهند کرد. دست غیبی پشت سر این حوادث هست.
فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس گفت: فرصت نیست که اخبار شکست های آمریکایی ها را در عراق و سوریه برای شما بگویم. در دو ماه اخیر در عراق به بعضی از نمایندگان مجلس عراق مبالغ زیادی را پیشنهاد دادند که نفر مورد علاقه شان دولت را تشکیل دهد. اطلاعات فراوانی از شکست های آمریکایی ها و انگلیسی ها داریم. 
دکتر رضایی گفتند: اسرائیل در ابوظبی تشکیلاتی درست کرده و می خواهد روی محمد بن سلمان کنترل و مدیریت داشته باشد ، اما حادثه خاشقجی برنامه های آنها رابه هم ریخت. آنها فکر می کنند که می توانند دنیا را داره کنند اما نمی دانند که دنیا صاحب دارد و باطل همیشه از بین خواهد رفت. آن چیزی که باقی می ماند، حقیقت و صداقت است و خداوند قدرتش از همه این تسلیحات بیشتر است و این پیروزی به امید خدا نزدیک است.
استاد دانشگاه جامع امام حسین (ع) گفت: ما چهل سال است که آمریکایی ها برای ما مشکل ایجاد می کنند. حمله عراق به پنج استان ما با حمایت آمریکا بود. قبل از آن در ایران کودتایی رویداد که افسرانی که گرفتیم گفتند که آمریکایی ها به ما خط داده بودند.
وی با اشاره به عهدشکنی دولت آمریکا افزود: آقای ترامپ هم آمده و یک قرارداد بین المللی را زیر پا گذاشته است. این رفتار غیر قانونی و غیر انسانی را با تمدید تحریم های ظالمانه ادامه می دهد. ما او را شکست خواهیم داد و به فضل خدا، اقای ترامپ از این تحریم ها دست خالی بیرون خواهد آمد. بین رهبر ما و مردم رابطه خوبی است و مردم به رهبری اعتماد خوبی دارند. مردم زیادی در کشورهای اسلامی در برابر تروریست ها از اسلام دفاع می کنند و شهید می شوند. وقتی ما چنین جوانان داوطلبی داریم، در دفاع از کشور هم با مقاومت پیروز خواهیم شد. آقای ترامپ جنگ روانی به راه انداخته است. ناوهای آمریکا را تا نزدیکی کره شمالی برد اما بعد مذاکره کرد. او شعار دروغین زیاد می دهد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ایران وطن همه مسلمانان است و امیدوارم که در این سفر، جنابعالی در دیدارهایی با مسوولان کشور، اتحاد مسلمانان آمریکا و مردم ایران را تحکیم ببخشید.
در این دیدار لوییس فراخان با ابراز خوشحالی از سفر به ایران گفت: من خوشحال هستم که در ایران هستم. من برای دوستی نمایشی اینجا نیستم. اگر دوست حقیقی باشیم، دوست خواهیم ماند.
وی افزود: دولت آمریکا هر روز دارد برای شما نقشه می کشد و طرح حمله و براندازی آنها در 7 کشور اسلامی در یک یادداشت های مشاورین ارشد به دست آمد که همیشه احساس می کردند که هیچ وقت نمی شود با ایران صلح برقرار کرد. چون نمی شود طرز فکر ایران اسلامی راعوض کرد. آنها هیچ وقت نمی خوابند و همیشه روی ایران کار می کنند که یک دشمن داخلی در ایران درست کنند.
لوئیس فراخان گفت: می فهمم که دشمنان چه نقشه ای علیه ملت ایران کشیده اند و مایل هستم در کنار شما نقشه آنها را متوقف کنم. ترامپ نمی تواند حسابش را با محمدبن سلمان را به خاطر قتل خاشقجی تصفیه کند، چون سرمایه گذاری زیادی روی سعودی ها انجام داده است و داماد ترامپ و خانواده او در عربستان منافعی دارند.

رهبر جنبش امت اسلام آمریکا گفت: خدا در قرآن به ما می گوید که متحد باشید اما برادران ما به خاطر حسد از هم جدا شدند. وقتی که حسد به درختی می افتد، تمام میوه ها فاسد می شود. به همین جهت در این ساعات که خاورمیانه ماشه جنگ جهانی سوم شده است، به ایران آمده ام. هیچ کشوری از این جنگ به سلامت خارج نخواهد شد. خداوند فرموده حقیقت پیروز می شود. هر کشوری که مسلمان باشد باید انحرافات خود را با قرآن اصلاح کند. نباید بگذاریم سیاستمداران شیطانی دنیا را اداره کنند. 
وی گفت: شیطان می خواهد برادران با جنگ و نزاع برادران مسلمان خود را بکشد. زمانی با شاهزاده بندر در سفارت سعودی دیدار داشتم، از بندر پرسیدم که اینجا لشکریان آمریکا در این منطقه مقدس چه می کنند؟ او می خواست من را متقاعد کند که ما قراردادی داریم که هر وقت ما بخواهیم آمریکایی ها از اینجا خارج می شوند. به او گفتم که به درستی قراردادها و رفتار آمریکایی ها را چک نکرده است. آنها با سرخ پوستان آمریکا هم قراردادهایی داشتند که هیچگاه عمل نکردند. قذافی هم روزگاری به آنها اعتماد کرد و همه چیز را به آمریکایی ها داد و آنها قول دادند که او را به اوج برسانند. حافظه شما خیلی بد است و یک رئیس جمهور جدید آمده و قرارداد شما را پاره می کند. تمام دلارهایی که سهم مردم شماست را پس ندادند و الان برای جنگ آماده هستند. بندر گفت: ما 80 میلیارد دلار به صدام دادیم که با کمک آمریکا به جنگ ایران برود. آنها امام شما را هم یک مسلمان رادیکال می دانستند و از حضور و قدرت او هراس داشتند. به شاهزاده سعودی گفتم: نمی توانید توقع تفاهم با آمریکا را داشته باشید. ما سیاه پوستان در آمریکا نور اسلام را در ظلمت و تاریکی حس کردیم. اما شما این نور را از دست داده اید! شما به نور و هدایت خدا نیاز دارید. 
لوییس فراخان گفت: امروز هم به دولت خودمان اخطار خواهم داد که تحریم کردن شما اشتباه بزرگی است، دوره ای که آمریکا به عنوان یک کشور بزرگ یکه تازی می کرد، تمام شده است. ترامپ نمی تواند حتی به خودش کمک کند. مسیحیان می گویند شیطان دروغگو است و هر روز دروغگویی های ترامپ را می شمارند. فقط شیطان است که با دروغ خلق شده است. شما آدم های باهوشی هستید و آدم دروغگو را به راحتی کنار خواهید زد.

ارسال نظر