با میزبانی وزارت امور خارجه برگزار شد
کد خبر: ۳۹۲۴|
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
نشست ستاد پشتیبانی مردمی یمن با حضور دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام، وزیر امور خارجه، دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت و برخی دیگر مسئولین برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی، در این جلسه که به ریاست دکتر محسن رضایی برگزار گردید دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه، آیت الله اختری دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) ، آیت الله شبستری، حاج محسن رفیقدوست، حاج محمود لولاچیان، دکتر عباسی مدیریت جامعة‌ المصطفي العالمیة، امیر حسین رستمی دبیر ستاد مرکزی پشتیبانی مردمی یمن، عباس حیدر ‌دبیر کمیته مالی، اداری و پشتیبانی و خیرین و کارآفرینان کشور به همراه نمایندگان انصار الله یمن حضور داشتند.

ابتدای این نشست، آیت الله اختری دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت در سخنان خود خطاب به ملت‌های مسلمان و آزاده گفت: هوشیار و آگاه باشیم که راهی جز وحدت و دست به دست هم دادن نداریم. مردم یمن با پشتیبانی شما می‌توانند آل سعود را به ذلت بنشانند و نشان دهند اینها افتخار اسلام هستند.  و عنوان نمودند ما به کمک بیشتر خیرین و مردم در این زمینه نیازمندیم.

در ادامه این نشست دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه به ایراد سخن پرداخت و بیان داشت: پیروزی ملت یمن قطعی است و امروز همه ما وظیفه داریم از یمن حمایت کنیم، چرا که مردم یمن از ضمیر انسانی و ارزش‌های انسانی دفاع می‌کنند و تلاش های آل سعود در منطقه برای ائتلاف علیه ایران و یمن در اجلاس مکه بی نتیجه خواهد ماند.

 دکتر محسن رضایی ریاست ستاد پشتیبانی یمن ضمن تقدیر و تشکر از خیرین نیکوکار و موسسات خیریه که در این امر خدا پسندانه نقش بسزایی داشتند  خاطرنشان کرد با توجه به شرایط غرب آسیا و خصوصاً کشور یمن ایجاب می کند تا آحاد مردم ، خیرین و موسسات نیکوکاری نسبت به وظیفه انسانی و دینی خود متناسب با شرایط کنونی اقدام نمایند. 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه صحبت های خود عنوان نمود اگر ملت یمن مقاومت خود را به پیروزی برسانند قطعا رژیم جنایتکار آل سعود فروپاشی خواهد شد.

در این جلسه موضوعاتی نظیر صورت جلسه کمک های جمع آوری شده مردمی، لزوم توقف سریع بمباران و جنگف، پایان دادن به محاصره ، در خواست کمک های بین المللی با اولویت غذا و دارو اشاره شد. 

همچنین در این نشست مساعدت قابل توجهی برای ساخت بیمارستان و تجهیزات آن، تهیه سبد های ارزاق و توانمند سازی و خودکفایی مردمان مظلوم این کشور جمع آوری شد.
کلید واژه های مطلب: محسن رضایی ، یمن
ارسال نظر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
جوادپاکفر
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۰۴:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۹
0
0
سلام، سردارسه سال است نتونستم با هیچ مسئولی تماس بگیرم حتی شما ودفتر رهبری ۵سال است که تحقیق وپژوهش روی طرحهایی دارم که مهمترین ان بزرکترین سایت تولید وپرورش انواع ماهیان صادراتی ساحلی جهان ودهها کارخانه تبدیلی در بیش از دو هزارکیلومترسواحل وجزایر بلخصوص جنوبی ایران با اشتغال زایی ملیونی واستغلال اقتصادی غیر نفتی ایران و . . لطفآ منتظرم نزارید اخر عمری ، جواد پاک فر ۰۹۱۵۳۱۹۶۷۲۱