جلسه مشترک دبیر مجمع و وزیر کشور در خصوص زلزله مسجدسلیمان
کد خبر: ۳۹۳۶|
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰
روز گذشته دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و رحمانی فضلی وزیر کشور و رییس ستاد بحران کشور پیرامون زلزله اخیر شمال خوزستان جلسه‌ای برگزار کردند.
به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی»، در این جلسه دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، با اشاره به دیدار خود از مناطق زلزله زده، در خصوص خسارات‌های زلزله مسجد سلیمان گزارشی ارائه و خواستار رسیدگی فوری به مردم آسیب دیده این منطقه شد.قول مساعد رحمانی فضلی به دکتر محسن رضایی برای تسریع در جبران خسارت‌ها
وزیر کشور ضمن تشکر از دکتر رضایی، قول دادند دراسرع وقت گزارش ارزیابی از خسارات را کامل و به رییس جمهور و هیات دولت برای تصمیم گیری و کمک به زلزله زدگان تقدیم کند. ایشان همچنین با شریعتی، استاندار خوزستان و پورمحمدی، معاون برنامه و بودجه گفتگو کردند که در پرداخت خسارات مردم تسریع شود.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، هفته ی گذشته ساعاتی پس از زلزله روز دوشنبه مسجد سلیمان در اهواز حاضر شد و روز سه شنبه به بخش های مختلف خسارت دیده از زلزله سرکشی کرد. وی همچنین پس از شرکت در جلسات مختلف هماهنگی ستاد مدیریت بحران مسجد سلیمان، به عیادت مجروحان حادثه زلزله در بیمارستان ۲۲بهمن این شهرستان رفت و سپس با حضور در پایگاه هوانیروز، از امدادرسانی هوایی به مناطق روستایی بازدید کرد.
ارسال نظر