کد خبر: ۳۹۶|
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۳
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز به منظور شرکت در مراسم تشییع جنازه فوت شدگان زلزله اخیر و بازدید از مناطق زلزله زده به شهرستان دشتی سفر کرد و در بین زلزله‌زدگان شهر شنبه و روستاهای اطراف حضور یافت.
حضور دکتر رضایی در بین زلزله‌زدگان شهرستان دشتی و شرکت در مراسم تشییع جانباختگان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی به نقل از فارس، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام که برای شرکت در مراسم تشییع جنازه جانباختگان زلزله اخیر و بازدید از مناطق زلزله زده به شهرستان دشتی و شهر شنبه و روستاهای اطراف سفر کرده بود ابتدا به شهر خورموج رفت و در مراسم تشییع جانباختگان زلزله شهرستان دشتی شرکت کرد و با خانواده وی دیدار کرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین به شهر زلزله زده شنبه رفت و از نزدیک با مردم زلزله‌زده این شهر دیدار کرد.رضایی با حضور در منازل خسارت دیده با مردم این شهر هم صحبت کرد و در جریان آخرین وضعیت امدادرسانی به آنان قرار گرفت.

در این بازدید شماری از مردم زلزله زده نیز با دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام همراه شده و مشکلات خود را بیان کردند.برخی از مردم زلزله‌زده در گفت‌وگو با دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خواستار توزیع بیشتر چادر در بین خانواده‌ها شدند.

رضایی نیز با ابراز همدردی با خانواده‌های قربانیان و زلزله‌زدگان اعلام کرد: مسائل و مشکلات و درخواست‌های زلزله‌زدگان را به مسئولان استانی و کشوری منتقل خواهیم کرد.

وی با قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته از سوی امدادرسانان بیان کرد: با پیگیری مشکلات در تهران، تلاش می‌کنیم مشکلات شهرهای زلزله‌زده را با همکاری مسئولان برطرف کنیم.

گفتنی است که دکتر رضایی در مراسم تشییع جنازه جانباختگان زلزله که از ساعت 15 شروع شده بود به همراه مردم شرکت کرد و تا محل دفن جانباختگان مردم را همراهی کرد.
 

ارسال نظر