کد خبر: ۳۹۷۲|
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۲
تعداد نظرات: ۳ نظر
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: راه پیروزی نهایی ملت فلسطین وحدت، استقامت و مقاومت در برابر دشمنان است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی؛ دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی به کمیسیون تخصصی حقوقدانان جهان اسلام که همزمان با کنفرانس بزرگ وحدت اسلامی با حضور نمایندگان و حقوقدانان 16 کشور جهان و 150 حقوقدان داخلی در تهران برگزار شد، آورده است: همه مسلمین امت واحده هستند و رمز پیروزی ملت فلسطین در مقاومت است و یقینا حق و عدل پیروز خواهد شد زیرا این وعده الهی است.

در این پیام آمده است: سیاست کلی جمهوری اسلامی ایران برپایه اتحاد و انسجام امت اسلامی و وحدت جامعه مسلمین بنا شده و تغییر ناپذیر است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درپایان تاکید کرده است: رژیم غاصب صهیونیستی با حمایت همه جانبه استکبار جهانی و آمریکای جنایتکار به ظلم، کودک کشی، نسل‌کشی و اشغالگری در حق ملت فلطین و ملت‌های دیگر اقدام می کند و راه مقابله با آن، وحدت جهان اسلام و اندیشه مقاومت است.

ارسال نظر
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
آگاه ساز :

❌اغتشاشات در ایران کار شبکه موساد بود❗️

✖️#رهبران و مقامات #ایران، #امریکا و #عربستان سعودی #هدف اغتشاشات در ایران بودند!

✖️اغتشاشات اخیر بمنظور سرکوب اعتراضات معیشتی مردم بود، از کار اندازی کسب و کار و فعالیت عمومی کشور مورد هدف در حوزه داخلی بود؛ قطع اینترنت خواست نفوذی های دوآتیشه وابسته به شبکه موساد بود !

✖️در حوزه سیاست خارجی خنثی سازی روابط با کشورهای منطقه بویژه عربستان سعودی و به انحراف کشاندن نگرش مقامات امریکا نسبت به حاکمیت ایران و تشدید خصومت و دشمنی ها بنفع اسرائیل انجام شد!

✖️شبکه تلویزیونی اینترنشنال متعلق به عربستان سعودی و امریکا نیست؛ پوشش این شبکه اینگونه خود را برای عوام نشان می دهد! این شبکه از پول هایی که در دوره دولت دهم مفقود شده تامین مالی می شود!

✖️اسرائیل با اخلال و بهم اندازی در روابط بین کشورهای منطقه با هم و بویژه با ایران خود را بعنوان شریک امنیتی امریکا در منطقه به دولت های امریکا در دوره های مختلف تحمیل می کند !
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۷
0
0
تمام کشورهایی که دم از حقوق بشر می زنند مردم فلسطین را نادیده می گیرند و بی تفاوت هستند و این بزرگترین ظلم به فلسطین هست. ما تا جان در بدن داریم با فلسطین هستیم.