در اجتماع بزرگ مردمی حمایت از امنیت تهران
کد خبر: ۳۹۷۴|
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، عصر روز دوشنبه چهارم آذر در اجتماع بزرگ مردم تهران در حمایت از امنیت، آرامش و اقتدار کشور گفت: مردم ما با اعلام وفاداری به آرمان های انقلاب نشان دادند که می توانند صفشان را از خارجی ها و دخالت بیگانگان جدا کنند و خودشان قادر هستند که مشکلات خودشان را حل و فصل کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام که عصر روز دوشنبه همراه با مردم ولایتمدار تهران به سوی میدان انقلاب به راهپیمایی پرداخت در گفتگو با رسانه ها، به ابعاد توطئه دشمنان انقلاب در سوء استفاده از مطالبات معیشتی مردم و توفیق نظام در متوقف کردن اغتشاشات آشوبگران پرداخت.دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه این مراسم به خبرنگاران گفت: راهپیمایی امروز ملت ایران در تهران و شهرهای دیگر در روزهای گذشته در محکوم کردن دخالت های خارجی در حوادث داخلی ایران، بیانگر این است که ملت ایران می خواهد برای چندمین بار این نکته را اعلام کند که ما خودمان در داخل کشور، قادر هستیم که مشکلات خود را حل کنیم.


دکتر رضایی افزود: لذا این راهپیمایی برای جداکردن صدای مردم از صدای اشرار است. صدای مردم باید شنیده شود ولی به اشرار نباید اجازه داده شود که امنیت مردم را از بین ببرند. دارایی های مردم را از بین ببرند و ناامنی به وجود بیاورند. مسئولان کشور هم باید با تدبیر عمل کنند.خیلی از کارهایی که صورت می گیرد، اگر با تدبیر بیشتر انجام شود، به مردم آسیبی وارد نمی شود. همین مساله بنزین را نخبگان کشور و کارشناسان نظر داشتند که با شیوه های بهتری می توان عمل کرد. بعضی معتقد بودند که اگر دولت می خواهد به 60میلیون نفر از جمعیت ایران یارانه بدهد، بهتر است که بنزین را طوری در اختیار آنها قرار بدهد که خودشان در قیمت گذاری سهیم بشوند. حتی بعضی عنوان می کردند که به هر نفر از 60میلیون جمعیت یک لیتر بنزین در روز داده شود. هر خانوار می شود 4 لیتر، هر ماه 120 لیتر می شود و این مقدار اگر بنزین لینری هزار تومان می بود مبلغی حدود 120 هزار تومان در ماه واگر لیتری دوهزار تومان باشد دوبرابر برای مردم ایجاد می کرد و خود مردم نمایندگانی انتخاب می کردند و این نمایندگان، قیمت گذاری جدید می کردند تا دولت بنزین را که می فروشد، بر اساس قیمتی که خود مردم تعیین می کردند و سهم خودشان بود و این پول به مردم می رسید؛ این یک راهکار است و راهکارهای مختلفی وجود داشت که به نظر من دولت باید با تدبیر و مشورت بیشتری عمل کند. از طرف دیگر مردم ما الحمد الله نشان دادند که صفشان را از خارجی ها و دخالت بیگانگان جدا می کنند.


دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: موضوع جالبی که در حوادث اخیر و همچنین حوادث سال 96 روی داد این بود که به محض اینکه آقای ترامپ و وزرای خارجه آمریکا آمدند و در مسائل داخلی، دخالت آشکار کردند، مردم از حضور در خیابان خود را کنار کشیدند. این اتفاق بیانگر این است که ملت ایران به هیچ وجه، حاضر نیست در مسائلی که حق خودش می داند به خارجی ها اجازه دخالت بدهد.


وی افزود: راهپیمایی امروز مردم ایران نشان می دهد که ملت ایران با همه وجود، نظام، کشور و امنیت خودشان را قبول دارند و خودشان قادر هستند که مشکلات خودشان را حل و فصل کنند.


دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: صداوسیما بایستی صدای مردم باشد. ما مسئولان هم باید با صداقت با مردم خود گفتگو و صحبت کنیم. مردم بیش از ما مسئولان خود را متولی این انقلاب می دانند و عدم صداقت را به هیچ وجه از ما نمی پذیرند، لذا صدا و سیما بایستی در این مساله جدی باشد. رسانه ملی بایستی در شفاف سازی مسائل کمک کند و مردم حرفهایشان را بیان کنند. هر چه مردم مسئولان را صادقانه تر ببینند، وفاداریشان به آرمان های انقلاب بیشتر می شود.


امروز مردم تهران با فریادهای «مرگ بر آشوب‌گر»، «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل»خشم و انزجار خود را از مواضع خصمانه آمریکا اعلام کرده و اغتشاشات اخیر بدخواهان کشور را محکوم کردند.


ارسال نظر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۲
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
0
0
با سلام. همه ی مردم باید با تمام وجود درک کنند که امنیت کشور حیاتی است و قاطعانه تر عمل کنند.