دکتر رضایی پس از بازدید از مناطق زلزله زده:
کد خبر: ۳۹۹|
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۹
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دولت باید یک برنامه مدون همراه با انضباط مدیریت برای ساخت واحدهای مسکونی مقاوم در شهرها و روستاها داشته باشد.
مسئولان کشور بیشتر به جان، مال و آبروی مردم توجه کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام  که در بین زلزله‌زدگان شهرستان دشتی حضور یافته بود در گفت‌و‌گو با خبرگزاری فارس در دشتی، گفت: هدفم از سفر به شهرستان دشتی حضور در بین زلزله‌زدگان و تسلیت به خانواده‌هایی است که عزیزان خود را ازدست داده‌اند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: زحمات زیادی کشیده شده ولی هنوز کمبودهایی به‌ویژه در توزیع امکانات وجود دارد.

رضایی افزود: امکانات زیادی آمده اما به خوبی به دست مردم نمی‌رسد و باید دوستان در نهادهای مختلف مدیریت کنند تا امکانات عادلانه به دست مردم زلزله‌زده برسانند.

وی گفت: بحران زلزله در شهرستان دشتی تحت کنترل است ولی شهر باید از ابتدا بازسازی شود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام  خاطرنشان کرد: با توجه به کشته شدن سالانه تعداد زیادی از مردم به دلیل حوادث مختلف از جمله زلزله، تصادف و ... مسئولان کشور بیشتر به جان، مال و آبروی مردم توجه کنند.

وی ادامه داد: به طور مثال در ساختن خودروها و در ساخت و ساز خانه‌ها نیز استاندارد‌های فنی رعایت نمی‌شود.

رضایی یادآور شد: این درست نیست که بسیاری از مردم ما در اتومبیل خود کشته شوند و یا در خانه‌های خود زیر آور بمانند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه انضباط باید در خودرو سازی صورت گیرد افزود: نظارت و انضباط در مدیریت شهرسازی باید بیشتر از این اعمال شود و امروز کشور ما به شدت نیاز به نظارت و انضباط قوی دارد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: موضوع انضباط  نظارت را باید یک‌بار برای همیشه حل کرد و ما در کشور نیاز به انضباط قوی در ساخت مسکن داریم.

ارسال نظر