در گفتگوی تلفنی با هنرمند نوجوان شرکت کننده در مسابقه عصر جدید:
کد خبر: ۴۱۱۸|
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
دکتر محسن رضایی در گفتگوی تلفنی با «هادی احمدی» نوجوان هنرمند بختیاری که با اجرای آهنگی پرشور و حماسی در تجلیل از سالار شهیدان مقاومت «سردار حاج قاسم سلیمانی» در برنامه عصر جدید هنرنمایی کرد، تقدیر نمود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی، در این تماس تلفنی که دکتر رضایی با گویش بختیاری سخن می گفت خطاب به هادی احمدی اظهارداشت: هنرنمایی شمارادربرنامهءشاداب وپرمخاطب "عصرجدید"دیدم. اجرای زیبای تو، عشق و شور و غیرت بختیاری را به خوبی نشان داد. آینده ای درخشان همراه با توفیق را برای تو آرزو می‌کنم.

تقدیر دکتر محسن رضایی از «هادی احمدی» / ما بختیاری ها سرباز اسلام و تفنگچی ایرانیم 

فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس در ادامه با یادآوری حماسه آفرینی های جوانان بختیاری و لر در دفاع هشت سالهءملت ایران گفت: به عنوان یک جوان بختیاری باید افتخار کنی که سردار شهیدحاج قاسم سلیمانی، تبار بختیاری داشت و اجداد او حدود دویست سال قبل از منطقه «فارسان» به استان کرمان مهاجرت کرده اند. ما بختیاری ها "سرباز اسلام" و تفنگچی ایرانیم.

هادی احمدی در این تماس تلفنی در پاسخ به دکتر رضایی، اظهار داشت: خیلی به من لطف کردید. از محبت شما سپاسگزارم. باور نمی‌کردم که توانسته باشم نظر شما را جلب کنم. مطمئنا تشویق شما در ادامه راه من بسیار موثر خواهد بود.
ارسال نظر