دکتر رضایی ضمن تشکر از عزاداران هیئات مذهبی:
کد خبر: ۴۱۵۲|
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۷
دکتر محسن رضایی، طی مطلبی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، ضمن عرض تسلیت بمناسبت ایام شهادت جانگداز حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، از عموم ملت ولایتمدار ایران خواست تا یاد حاج قاسم سلیمانی را گرامی دارند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در مطلبی با عنوان سلام بر حسین خون خدا، در اینستاگرام نوشت:

 
هرچه زمان جلوتر می رود جمعیت بیشتری از مردم به امام حسین نزدیکتر می شود. گویی کربلا و عاشورا از گذشته به آینده منتقل شده، و هر نسلی فزون تر از نسل قبل به حسین می گراید. راهپیمایی امدادی نسل به نسل بشر به سوی کربلا و عاشورا، روز به روز پرشمارتر می شود. نسلی می رود نسل بعدی عاشق تر و با جمعیت بیشتر به پیش می رود. این تغییر کمی و کیفی را می توان در راهپیمایی بزرگ اربعین دید.
صدام، داعش، کرونا، امریکا و رژیم غاصب صهیونیستی نتوانسته و نخواهند توانست از رواج و افزایش این گرایش و راهپیمایی تاریخی جلوگیری کنند.
با این حساب؛ رویارویی مسئولانه عزاداران حسینی با جو کرونازده و عمل به تشریفات خاص برگزاری مراسم سرور و سالار شهیدان نشان داد اقامه عزاداری ها جهادی بزرگ است که عقب نشینی ندارد.
ضمن عرض تسلیت این ایام به همه سوگواران حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام از شما التماس دعا دارم و یاد برادر عزیزتر از جانم، حاج قاسم شهید را که در جوار حضرت سیدالشهداست، گرامی می دارم.
ارسال نظر