کد خبر: ۴۲۱۵|
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰
تعداد نظرات: ۳ نظر
شهید فخری زاده نماد قدرت علمی ما بود که دشمنان را از رشد خیره کننده علم و فناوری کشور به لرزه انداخته بود. هر شهیدی که بر زمین بیافتد، دهها قهرمان دیگر از این خاک برمی خیزند.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور پیامی شهادت دانشمند شهید محسن فخری زاده را تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی، متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون

ترور استاد برجسته دانشگاه در رشته فیزیک هسته ای و مدیر خدوم عرصه علمی، پژوهشی و دفاعی کشور، دانشمند شهید محسن فخری زاده را به محضر امام زمان (عج)، مقام معظم رهبری و ملت شریف و قهرمان ایران تبریک و تسلیت می گویم.

شهید فخری زاده نماد قدرت علمی ایران اسلامی بود که بدخواهان و دشمنان را از رشد خیره کننده علم و فناوری این مرزوبوم به لرزه انداخته بود. هر شهیدی که بر زمین بیافتد، دهها قهرمان دیگر از این خاک برمی خیزند.

راه فخری زاده، طهرانی مقدم و قاسم سلیمانی ادامه دارد و جوانان عزیز ایران، در مسیر تداوم‌ موفقیت های علمی و فناوری گام برمی دارند و قله های عزت، سربلندی و قدرت را به زیر پا می آورند. 

آمران این جنایت، در کاخ روسیاهی تاریخ نشسته اند که از خانه عنکبوت سست تر است. 

خروش انقلابی ما به زودی آمران و عاملان این جنایت و تک تک آن تارنشینان روسیاه تاریخ را با سیلی انتقام سخت از سریر قدرت پایین می کشد و زلزال سهمگین و ابابیل فولادین اقتدار ملت ایران دیریازود بر آنها فرود خواهد آمد و به فضل الهی هیچ مانعی نخواهد توانست ملت عزیز و سربلند ایران را از راه رشد و تعالی و قوی شدن بازدارد.

محسن رضایی
7 آذر 1399 
ارسال نظر
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۲
غیر قابل انتشار: ۰
اسماعیل دشمن زیاری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
0
0
احسنت بر شما بنده همیشه از طرفداران سروپا قرص شما بوده و هستم واز شما میخواهم که انتقام سخت را هرچه سریعتر به انجام رسانید مردم دیگه تحملشان سر رفته واماده انتقام هستند
سرباز ولایت حیاتقلی اسماعیل وندی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
0
0
تا مملکت ما سردارانی همچون سردار پر افتخار و شجاع سردار سرلشکر محسن رضایی و سردار شجاع و نترس سلامی و امثال این بزرگ مردان که الحمدالله گمنام و کم هم نیستند وجود دارد و داریم، انتقام را خواهیم گرفت از کوردلان ظالم
شاهرخ چرخاب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
0
0
ما آماده شهادتیم چرا درس اطلاعات حفاظت درس و دوره های حفاظت و وسایلی که صدمه به حداقل برسد و کسی از بین نرود داده نمیشود. چه چیزی باعث شد سلیمانی شهید شود و آن اتفاق برای مراکز هسته ای بشود. میشد بهتر عمل کرد