کد خبر: ۴۲۴۸|
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۹
انتظار می رفت بودجه 1400 هم از تحول ساختاری برخوردار باشد هم اتکای به نفت را به حداقل برساند ولی...
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: انتظار می رفت بودجه 1400 هم از تحول ساختاری برخوردار باشد هم اتکای به نفت را به حداقل برساند ولی متاسفانه این دو تغییر را نمی بینیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگوی تصویری با واحد مرکزی خبر صداوسیما، اظهار داشت: اینکه صادرات روزانه 2.5 میلیون بشکه نفت، مبنای طرح ریزی درآمد دولت و بودجه 1400 باشد، معنایش این است که ما همچنان می خواهیم به فضای خارج و رفتار دولتهای دیگر نگاه کنیم.

نویسنده کتاب «چشم انداز ایران فردا» گفت: کاملاً روشن است، چه آقای بایدن تایید شود و چه آقای ترامپ بتواند از دیوان عالی امریکا اوضاع را برگرداند، هم جمهوریخواهان و هم دموکراتهای امریکا به دنبال این هستند که تحریمهای اقتصادی را به عنوان فشار روی شانه ملت ایران ادامه دهند و ما باید با تدابیری مثل بودجه و برنامه ریزی نگذاریم این فشارها متوجه ملت شود.
 
محسن رضایی افزود: اینکه بخواهیم بودجه دولت، درآمدهای دولت و مخارج دولت را براساس یک اتفاق در بیرون از مرزهای ایران تعیین کنیم، خطر قابل توجهی دارد. معلوم است که نمی خواهیم از تحولات درس بگیریم و نمی خواهیم روی پای خودمان بایستیم و کارها را به جلو ببریم.

لینک خبر مرتبط:
ویدئو: دکتر رضایی خواستار واقع بینی در بودجه 1400 شد

ارسال نظر