دکتر رضایی در همایش جوانان گام دوم انقلاب، کهگیلویه و بویراحمد؛
کد خبر: ۴۳۴۴|
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۸
گزارش:
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در همایش جوانان گام دوم انقلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه "انجام کارهای به ظاهر دشوار، با دست مردم، آسان است"، گفت: جوانان، تکیه گاه و پشتوانه انقلاب برای پیشرفت کشور هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی، عصر روز شنبه یازدهم بهمن 1399 دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با گرامیداشت یاد و خاطر امام راحل و فجر آفرینان انقلاب اسلامی و شهدای دفاع مقدس و جبهه مقاومت گفت: مهمترین عرصه مبارزاتی شما جوانان، مسیری است که امام جامعه در بیانیه گام دوم انقلاب به روشنی بیان کرده است. هر یک از شما جوانان به عنوان مخاطبان اصلی این بیانیه باید در فرهنگ و اقتصاد، در مدرسه و دانشگاه با دشمن مبارزه کنید. شما جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد باید در این مبارزه، قدرت پیدا کنید و پیشرفت کنید و به یاری خدا در تحول فرهنگی و اقتصادی نقش داشته باشید.

دکتر محسن رضایی گفت: گام دوم انقلاب، هنگامه مبارزه با محاصره اقتصادی و فرهنگی است. مبارزه با نفوذ، اقتصاد لیبرالی، تولید عقب افتاده، کشاورزی سنتی و فقر و فساد و تضاد طبقاتی است. شما جوانان انقلابی مبارزان جنگ اقتصادی و فرهنگی هستید که باید در رویارویی با مسائل آزموده شوید. عرصه مدیریت کشور به آموزش هدفمند شما برای مبارزه در جبهه‌های آتی، نیازمند است. شما باید در آبادانی منطقه خود و در جای جای ایران نقش آفرین باشید و در این راه مردم و به ویژه شما جوانان تکیه گاه و پشتوانه انقلاب برای پیشرفت کشور هستید.

دکتر محسن رضایی همچنین صبح امروز در دومین روز سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد، به منظور بازدید از روستاهای استان و افتتاح مسجد حضرت زهرا(س) در روستای باغچه جلیل رفت و از برخی طرح های عمرانی گروههای جهادی بازدید کرد. در جریان این بازدیدها با حضور دکتر رضایی در مراسم تسهیل ازدواج جوانان، جهیزیه چهارده زوج جوان به آنها اهدا شد. 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در مراسم افتتاح مسجد حضرت زهرا(س) در روستای باغچه جلیل گفت: در روزهای انقلاب و در سالهای دفاع مقدس، خدا وقتی به ما یاری رساند که مردم به راه افتادند و نصرت الهی را دیدیم. در مبارزه با فقر هم دولت و مردم باید با هم حرکت کنند. این کار سخت تر از آزادکردن خرمشهر نیست. برای بیرون کردن تورم و گرانی، همه منابع را در اینجا داریم. در همین منطقه شما، کوه ها و منابع آبی فراوان، معادن غنی و طبیعتی با گیاهان دارویی یک مزیت است همین جنگل های بلوط که متاسفانه در معرض خطر است، ثروت و سرمایه شما زاگرس نشینان است. 

دکتر رضایی همچنین در ادامه برنامه های روز دوم حضور خود در استان کهگیلویه و بویراحمد ظهر امروز از کارخانه طبیعت زنده که محصولات بهداشتی و آرایشی سینره را تولید می کند، بازدید کرد. 

دکتر محسن رضایی رئیس ستاد جهادی توانمندسازی محرومان کشور همراه با مدیران تعدادی از گروههای جهادی فعال در محرومیت زدایی روستایی، یک نشست همفکری اجرایی برای تصمیم گیری و اجرای طرح های محرومیت زدایی روستاها را برگزار کردند.
ارسال نظر