در کلنگ زنی مدرسه با حضور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان شد؛
کد خبر: ۴۳۶۳|
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۴
علیرضا منادی، نماينده تبریز در مراسم کلنگ زنی توسعه آموزشگاه حضرت رقیه(س) و ساخت مدرسه شش کلاسه در این منطقه که با حضور دکتر محسن رضایی در منطقه سپیدان جدید در استان آذربایجان شرقی برگزار شد، گفت: دکتر محسن رضایی، مدیر توانمند، دانشمند و اقتصاددان است و ان شا الله که کشور ما بتواند از محضر این دانشمند اقتصاددان و مدیر توانمند در جایگاه های بالاتر استفاده کند.

دکتر علیرضا منادی سپیدان، رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس یازدهم، صبح جمعه هفدهم بهمن ماه ضمن خیرمقدم گویی به دکتر رضایی با زبان آذری گفت: دکتر رضایی در عرصه دفاع مقدس با فرماندهی شایسته خود و بسیج نیروها، نگذاشت دشمن یک وجب از خاک ایران اسلامی را از ما بگیرد.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی افزود: در مکتب امام (ره) و ولایت و دکتر محسن رضایی، یک سبک مقاومت هوشمند و پویا به وجود آمد و سرداران بزرگی ظهور کردند که توانستند آرامش را برای کشورمان به ارمغان بیاورند و دشمن بعثی و داعش را شکست دهند.

وی با قدردانی از دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام که به امر توسعه فضاهای آموزشی به عنوان زیرساخت تمدن سازی توجه دارد، گفت: ان شا الله که بتوانیم از محضر این دانشمند اقتصاددان و مدیر توانمند در جایگاه های بالاتر استفاده کنیم. از طرف مادرم که بانی ساخت این مدرسه شده اند، به دکتر رضایی خوش آمد می گویم.

در ادامه این مراسم، بصورت نمادین کلنگ ساختمان جدید مدرسه توسط دکتر محسن رضایی بر زمین زده شد. 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع مدیران استان و خیرین تبریزی که در این مراسم حضور داشتند، با تبریک ایام دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: در جمع شما مردم غیرتمند آذربایجان، یاد و خاطر شهدای 29 بهمن 1356 تبریز را گرامی می داریم. نقش برجسته ای که آذربایجان در مشروطه، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس داشت، تاریخ پرافتخاری را برای این منطقه در جهان اسلام رقم زده است.

نویسنده کتاب ایران آینده با تقدیر از نیکوکاران آذربایجان شرقی، گفت: دهه پنجم انقلاب، دهه آینده سازان است و اولین دهه بعد از صدور بیانیه گام دوم انقلاب است. بیانیه گام دوم، منشور پایه ریزی آینده ایران است و ما را به سوی ساخت تمدن رهنمون می شود. تمدن سازی از آموزش و پرورش شروع می شود و بنیادی ترین نهاد برای ساخت تمدن، آموزش و پرورش است.

وی افزود: با دست مردم است که می توانیم تمدن ایران آینده را بسازیم. البته باید در آموزش و پرورش تحولات سازنده بیشتری را شاهد باشیم که این امر با همکاری بیشتر دولت و مردم امکان پذیر می شود.

گفتنی است دکتر محسن رضایی صبح جمعه در بدو ورود به تبریز، با حضور در گلزار شهدای این شهر، با قرائت فاتحه و تقدیم شاخه های گل، به مقام شامخ شهدای دفاع مقدس بویژه فرماندهان شهید استان آذربایجان شرقی ادای احترام کرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، به مناسبت شرکت در مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، روز جمعه و شنبه 17 و 18 بهمن ماه، به آذربایجان شرقی سفر کرده است.
ارسال نظر