به مناسبت ایام الله دهه فجر انجام شد؛
کد خبر: ۴۳۷۹|
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۲
پایگاه اطلاع رسانی rezaee.ir - قزوین :
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام که به منظور شرکت و سخنرانی در آیین های چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به استان قزوین سفر کرده است، با آیت‌الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان قزوین و امام جمعه این شهرستان، دیدار و پیرامون وضعیت اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی استان گفتگو کردند.
دیدار دبیر مجمع تشخیص مصحلت نظام با امام جمعه قزوین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام این دیدار گفت: رهبر معظم انقلاب سال‌هاست که سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و اصل ۴۴ را ابلاغ کرده اند اما متاسفانه با گذشت سالیان فراوان، از سوی دولت‌های مختلف مورد توجه جدی قرار نگرفته و به صورت قانون مصوب مجلس درنیامده و بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور به علت بی‌توجهی به همین سیاست های کلی است.

وی با اشاره به اتفاقات رخ داده در دوران مبارزات انقلابی و پس از پیروزی انقلاب، اذعان کرد: در آن دوران مجاهدین خلق با عضوگیری‌های زیادی که داشتند و تیم‌های تشکیلاتی که راه اندازی کرده بودند، نگاه متفاوتی را در پیروزی انقلاب و مقابله با دوران شاهنشاهی ایجاد کرده بودند و اکنون باید در برابر جریان نفوذ و تحریف که قصد دارد با ارائه قرائت های تحریف آمیز، وحدت ملی را خدشه دار کند، ایستاد و ارزش های دهه اول انقلاب را گسترش داد.

 آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در این دیدار گفت: در دوران مبارزات پهلوی گروهی بودند که در سال‌های ۵۴ از مجاهدین خلق حمایت می‌کردند و می‌گفتند اگر ما ۱۰۰ سال دیگر به امروز ِ کشور فلسطین برسیم خیلی پیشرفت کرده ایم، اما برخلاف نظر آنها ۱۰۰ سال طی چهار سال طی شد و انقلاب به پیروزی رسید و امروز ایران به اقتدار دست پیدا کرده است.

امام جمعه قزوین خطاب به رضایی گفت: شما جزو مبارزان انقلابی و مجاهدین همیشه در صحنه انقلاب هستید که اگر قرار باشد این ایام سالگرد پیروزی انقلاب را به کسی تبریک بگوییم، شما جزو اولویت‌ها هستید.

امام‌ جمعه قزوین افزود: شما جزو عزیزانی هستید که تمام عمر خود را برای انقلاب و حفظ و استمرار آن گذرانده‌اید و فعالیت‌های ویژه‌ای در پیش از انقلاب داشته و این مجاهدت‌ها پس از پیروزی انقلاب در دوران دفاع مقدس ادامه داشته است.
ارسال نظر