کد خبر: ۴۴۱۰|
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۱
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در هم اندیشی تدوین سیاستهای کلی برنامه هفتم توسعه کشور که با حضور نخبگان حوزوی استان اصفهان برگزار می شود، حضور و سخنرانی خواهد داشت.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در هم اندیشی تدوین سیاستهای کلی برنامه هفتم توسعه کشور که با حضور نخبگان حوزوی استان اصفهان برگزار می شود، حضور و سخنرانی خواهد داشت.

به گزارش rezaee.ir، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، عصر روز پنجشنبه 30 بهمن 99، در بدو ورود به اصفهان، در گلزار شهدای این شهر حاضر خواهد شد و به مقام بلند شهدای استان اصفهان در انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و دفاع از حرم، ادای احترام خواهد کرد. 

دکتر رضایی شامگاه پنجشنبه با آیت الله طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان دیدار و گفتگو خواهد کرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، که به عنوان سخنران «نشست هم اندیشی بایسته های رونق تولید و کارآفرینی در تدوین سیاست های کلی برنامه هفتم توسعه کشور» به میزبانی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان در محل اتاق بازرگانی حضور خواهد یافت، ضمن شنیدن نقطه نظرات فعالان اقتصادی استان، به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در هم اندیشی تدوین سیاستهای کلی برنامه هفتم توسعه کشور که با حضور نخبگان حوزوی استان اصفهان برگزار می شود شرکت خواهد کرد و ضمن آشنایی مستقیم با نقطه نظرات نخبگان حوزوی اصفهان درخصوص سیاستهای کلی برنامه هفتم توسعه کشور، به تشریح عملکرد دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام و نحوه مشارکت نخبگان دانشگاهی و حوزوی در تدوین سیاستهای کلی خواهد پرداخت.  

دکتر محسن رضایی همچنین با حضور در صداوسیمای مرکز اصفهان، در یک برنامه تلویزیونی با مردم این استان گفتگو خواهد کرد. 

دکتر رضایی روز جمعه ۹۹/۱۲/۱ ساعت ۱۵:۳۰ در یادواره شهدای شهرستان یزدانشهر اصفهان در محل گلستان شهدای یزدانشهر سخنرانی خواهد کرد.

سخنرانی در افتتاحیه دوره مدیران راهبردی استان اصفهان، بازدید از دارالقرآن اصفهان و گفتگو با خادمان علوم قرآنی و دیدارهای جداگانه با برخی نمایندگان مجلس خبرگان رهبری و نمایندگان مجلس شورای اسلامی از دیگر برنامه های دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در این سفر هستند.  

ارسال نظر