دکتر رضایی در دیدار جمعی از طلاب جهادگر یزدانشهر اصفهان؛
کد خبر: ۴۴۲۲|
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰
دکتر رضایی در جمع طلاب جهادگر یزدانشهر گفت: اکنون که رهبر معظم انقلاب، راستی آزمایی درخصوص عمل به برجام و برداشته شدن تحریم ها از سوی آمریکا را بعنوان شرط بازگشت ما به تعهدات برجامی تعیین کرده اند، همگی مطیع و همراه ایشان باشیم.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار جمعی از طلاب جهادگر در یزدانشهر استان اصفهان گفت: اکنون که رهبر معظم انقلاب، راستی آزمایی درخصوص عمل به برجام و برداشته شدن تحریم ها از سوی آمریکا را بعنوان شرط بازگشت ما به تعهدات برجامی تعیین کرده اند، همگی مطیع و همراه ایشان باشیم.
باید در شروط رهبری در برجام، مطیع و همراه ایشان باشیم

به گزارش rezaee.ir، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام که برای سخنرانی در یادواره شهدای یزدانشهر در این شهر حضور یافته است، شامگاه جمعه اول اسفند ۱۳۹۹ در نشست هم اندیشی با جمعی از طلاب جهادگر یزدانشهر حضور یافت و به دغدغه های فرهنگی طلاب، که خواستار توجه مسئولان نظام به دغدغه جامعه مذهبی و مشکلات معیشتی مردم بودند، گوش فراداد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از شنیدن سخنان این طلاب جهادگر، با قدردانی از امام جمعه و جامعه طلاب یزدانشهر و با تبریک فرارسیدن ایام میلاد امام علی(ع) گفت: دهه پنجم انقلاب اسلامی که دو سال از آغاز آن گذشته است، متفاوت از دهه های دوم ، سوم و چهارم انقلاب است و باید به استقبال از فرصت های تمدن ساز آن رفت. این دهه، ده سال سرنوشت ساز برای کشور و انقلاب است. عده ای می خواهند با کشور و انقلاب ما تعیین تکلیف کنند. کشور و انقلاب ما هم باید با برخی از افراد تعیین تکلیف کند.

دکتر رضایی افزود: بعضی افراد با سوءاستفاده از برخی ناکارآمدی ها، انگشت اتهام را به سوی انقلاب و نظام گرفته اند و باید با رویکرد علمی، جهادی و تحول آفرین، تحریمها و توطئه ها را خنثی کنیم و اینطور نباشد که منتظر بمانیم تا گذر زمان، سرنوشت کشور و انقلاب ما را تعیین کند. اتکاء به گذر زمان، یک راه حل نیست بلکه آسیب است و احتمال ورود نااهلان و نامحرمان به اداره کشور را افزایش می دهد. باید اقتصاد و فرهنگ کشور را با تحول علمی و مثبت و همه جانبه، متحول کنیم.

نویسنده کتاب ایران آینده گفت: این یک ضرورت است که در اجرای پروژه های عظیم عمرانی و طرح های توسعه ای، پیوست های فرهنگی و اجتماعی درنظر بگیریم و به اینگونه الزامات توجه کنیم. همچنین برای مدیریت فرهنگی - اجتماعی بهتر، لازم است فاصله میان حوزه های علمیه و دولت و مردم را کمتر کنیم. همه باید در کنار هم یکی شویم و در سایه یکی شدن است که می توانیم از سد و موانع برپایی تمدن نوین ایرانی اسلامی عبور کنیم.

دکتر رضایی گفت: پیشرفت نظام اسلامی به حیثیت ما مربوط است و تبلیغات مسموم دشمن در پی القای این است که حکومت قرانی، شیعی و اسلامی، توانایی اداره مملکت و آبادانی جامعه را ندارد.

وی افزود: من به عنوان یک سرباز، مسائل یزدانشهر را یادداشت کردم و هر کاری که از دستم بر بیاید، برای مردم این خطه انجام خواهم داد. برای تحقق منویات امام جامعه و ولایت فقیه، به افرادی احتیاج داریم که در بُعد اعتقادی، عاطفی و عقلانی پیرو ولایت باشند و در مواضع از ایشان جلو نزنند یا عقب نمانند.

دکتر رضایی با اشاره بیانات مقام معظم رهبری در مورد خسارت بار بودن دلخوش کرده به وعده های بی عمل دولتهای غربی، گفت: اکنون که رهبر معظم انقلاب، شرط هوشمندانه عمل و راستی آزمایی عمل به تعهدات برجامی و برداشته شدن تحریم ها از سوی آمریکا را برای بازگشت ما به تعهدات برجامی تعیین کرده اند، همگی مطیع و همراه ایشان باشیم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه شیوه سیاستگذاری در ایران و جهان رو به تحول است و ایران فقط تهران نیست، خواستار مشارکت نخبگان حوزوی و دانشگاهی استانها و عموم مردم کشور در سامانه جمع سپاری سیاستهای دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام شد.
ارسال نظر