دکتر رضایی در دیدارهای جداگانه با آیت الله طباطبایی نژاد و آیت الله مهدوی در اصفهان؛
کد خبر: ۴۴۲۵|
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۴
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدارهای جداگانه، با آیت الله طباطبایی نژاد و آیت الله سید ابوالحسن مهدوی در اصفهان، دیدار و گفتگو کرد.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدارهای جداگانه، با آیت الله طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان و آیت الله سید ابوالحسن مهدوی نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری، دیدار و گفتگو کرد.
مسئولان ضمن توجه به سلامت، به معیشت و آرامش جامعه توجه کنند

به گزارش rezaee.ir، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در دیدار با آیت الله طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان که در دفتر امام جمعه برگزار شد، در جریان دغدغه های ایشان پیرامون اوضاع اقتصادی کشور و استان و وضعیت معیشتی مردم قرار گرفت.

دکتر رضایی همچنین ظهر شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹ در دیدار جداگانه با آیت الله سید ابوالحسن مهدوی نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت اصفهان، دیدار و گفتگو کرد. 
مسئولان ضمن توجه به سلامت، به معیشت و آرامش جامعه توجه کنند

آیت الله سید ابوالحسن مهدوی در این دیدار با تشریح تلاش های جامعه مذهبی برای رعایت شیوه نامه های بهداشتی، گفت: حساسیت تبلیغاتی بر روی مراسم ها و مجالس مذهبی زیاد است و در اصفهان کمیته معنوی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا تشکیل شده است و امیدواریم، با تلاش دانشمندان کشور در ساخت واکسن و دارو، کشورمان به ثبات و پیشرفت خوبی در سلامت، اقتصاد و معیشت جامعه برسد.

دکتر رضایی در این دیدار با بیان اینکه "مسئولان ضمن توجه به سلامت، به معیشت و آرامش جامعه توجه کنند"، خواستار برگزاری مستمر جلسات درس و مراسم های مذهبی، با رعایت شیوه نامه های بهداشتی مصوب ستاد ملی مبارزه با کرونا شد و بر ضرورت بهره مندی مردم از ارائه مباحث مذهبی و فرهنگی در مراسم، مجالس و منابر علما تاکید کرد.

دکتر رضایی با اشاره به ویژگی های دهه پنجم انقلاب اسلامی گفت: امیدوارم با وحدت و ابتکارعمل و غلبه فرصت ها بر تهدیدها، در دهه آینده زمینه ظهور تمدن نوین ایران اسلامی فراهم شود.

رضایی تاکید کرد: همبستگی و همکاری سه قوه که با تدبیر رهبر معظم انقلاب در قالب شورای هماهنگی سران سه قوه شکل گرفته است، باید تقویت شود و لازم است همه مسئولان و نخبگان کشور پشتیبان مواضع مقام معظم رهبری در موضوع لزوم اقدام عملی غرب در برجام باشند.
ارسال نظر