کد خبر: ۴۴۴۵|
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۱
مراسم جشن میلاد باسعادت مولای متقیان حضرت علی‌ بن ابیطالب (علیه السلام) با سخنرانی دکتر رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و حجت الاسلام سعیدی آریا در شبستان حرم مطهر احمد بن موسی (ع) در شیراز برگزار شد.
مراسم جشن میلاد باسعادت حضرت علی‌ (علیه السلام) با سخنرانی دکتر رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و حجت الاسلام سعیدی آریا در شبستان حرم مطهر احمد بن موسی (ع) در شیراز برگزار شد.
جشن میلاد امام علی‌(ع) در شاهچراغ با سخنان دکتررضایی

به گزارش خبرگزاری صداوسیما از شیراز، عاشقان و ارادتمندان به خاندان عصمت و طهارت، با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و به منظور پیشگیری از شیوع کرونا و در حرم مطهر احمد بن موسی (ع) گردهم آمده و مولودی خوانی کردند.

دکتر رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تبریک فرخنده میلاد مولی الموحدین، حضرت علی (ع)، ایشان را اسوه انسان کامل و ملاک و معیار الهی برای عملکرد همه انسان‌ها بویژه مسئولان دانست و گفت: حضرت علی(ع) همواره با مردم و مخصوصا نیازمندان انس و الفت داشت. عدالت را جاری می کرد و در آبادانی شهرها و امنیت بلاد اسلام، کوشا بود.

در ادامه این مراسم مذهبی، حجت الاسلام والمسلمین سعیدی آریا، پیرامون فضایل و مناقب مولود کعبه به ایراد سخن پرداخت و حاج کاظم محمدی در ثنای این امام همام، مداحی نمود.

مراسم میلاد امام علی (ع) روز پنجشنبه بعد از نماز مغرب و عشا و صبح جمعه هم در حرم مطهر شاهچراغ (ع) ادامه دارد.
ارسال نظر