دبیر مجمع تشخیص در اجتماع پر شور مردم در مصلی نمازجمعه الشتر:
کد خبر: ۴۴۷۴|
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۸
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع مردم الشتر و سلسله در استان لرستان گفت: امروز در جبهه بزرگ اقتصادی و برای خنثی کردن تحریمها، نیازمند دانش اقتصادی و همبستی و غیرت و جلوگیری از جدا شدن سفره دولت از ملت هستیم.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع مردم الشتر و سلسله در استان لرستان گفت: امروز در جبهه بزرگ اقتصادی و برای خنثی کردن تحریمها، نیازمند دانش اقتصادی و همبستی و غیرت و جلوگیری از جدا شدن سفره دولت از ملت هستیم. 

در جبهه بزرگ اقتصادی نیازمند دانش و غیرتیم 
(تصویر: سخنرانی دکتر رضایی در جمع اقشار مختلف مردم در مصلی نمازجمعه الشتر)

به گزارش rezaee.ir، دکتر رضایی ظهر دوشنبه 18 اسفندماه در اجتماع پرشور اقشار مختلف مردم الشتر در مصلی نمازجمعه این شهر گفت: خدا را شُکرگزارم که توانستم امروز در میان شما همتباران وفادار به جمهوری اسلامی باشم. شهرستان الشتر و سلسله، یک دانشگاه بزرگ است؛ الشتر و سلسله شهر دانشگاهیان و جوانان تحصیلکرده و کوشا و فرهیخته است؛ اینجا شهری با سابقه در دفاع از اسلام و انقلاب است. به اینکه پسرعموی شما هستم، افتخار می کنم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: همه با هم، همواره از ایران دفاع کردیم و امروز هم در جبهه بزرگ اقتصادی و جنگ نابرابر برای خنثی کردن تحریمها باید با هم سرود حماسی «ما می توانیم» را زمزمه کنیم زیرا غیرت زاگرسی می تواند ایران را از این گردنه عبور بدهد.

دکتر رضایی افزود: جای تاسف است که در کنار ثروت و نعمات الهی، فقر وجود دارد. کجای دنیا این طبیعت و زمین و آب و مردمان خوب الشتر را دارد؟ در جبهه بزرگ اقتصادی هستیم و لازم است که مدیریت کشور، برادری و وحدت ملی بهتر و بیشتر شود.

فرمانده کل سپاه در دوران دفاع مقدس گفت: جنگ تحمیلی در مرزها بود، رزمندگان گردان کمیل از اینجا به مرز می رفتند. الان آتش توپخانه جنگ اقتصادی به خانه های مردم رسیده است و نباید در برابر ویرانی خانه و مزرعه و کارخانه و معدن ساکت باشیم. جنگ همینجاست و باید در کنار هم فقر و بیکاری را از کشور بیرون کنیم. این جنگ بی صداست و زمانی متوجه آسیب های ناشی از جنگ اقتصادی می شویم که برادر و خواهری مجروح می شود و شغل و درآمدش را از دست می دهد و مجبور می شود نان قرضی تهیه کند. این جنگ، فرماندهی اقتصادی می خواهد. کشور نیازمند بسیج اقتصادی است.

وی افزود: بیانیه گام دوم انقلاب، از علم و فناوری شروع می شود، به اقتصاد ملی می پردازد و بعد عدالت و سبک زندگی را مطرح می کند. اصلاح طلبان و اصولگرایان اگر شما رهنمودهای رهبر معظم انقلاب را قبول دارید، به دنبال اجرای این بیانیه گام دوم انقلاب باشید. با فقر و بیکاری مقابله کنید.

دکتر رضایی به وجود ستون پنجم همسو با دشمن اشاره کرد و گفت: رانتخوارها و مفسدان اقتصادی و بازیگران سیاسی خرابکاری می کنند. ما لرها باید با انسجام و همبستگی ملی، سرود حماسی «دایه دایه وقت جنگه» را بخوانیم و بگوییم که تحریم های ظالمانه آمریکا را با دانش و غیرت در جبهه بزرگ اقتصادی خنثی می کنیم. امیدوارم برندهای کشاورزی و صنعتی و بازرگانی و دانش بنیان شهرهای الشتر و سلسله در استان لرستان، بازارهای اروپا را فتح کند و همه از تنوع محصولات شما متوجه شوند که شهری در لرستان وجود دارد که بهشت ایران است. ظرفیت های نهفته فراوانی در شهر شما و استان لرستان وجود دارد و با کمک همه اقشار ملت ایران در یک رقابت اقتصادی - هویتی می توانیم اقتصاد ایران را متحول کنیم.
ارسال نظر