کد خبر: ۴۴۸۱|
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۸
دکتر محسن رضایی، در شب عید مبعث، در یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود، از یک نیکوکاری مادرانه تقدیر کرد.
دکتر محسن رضایی، در شب مبعث پیامبر اعظم(ص) در صفحه اینستاگرام خود، از اقدام نیکوکارانه مادر شهیدان ابراهیم و اسماعیل فرجوانی در کمک به زلزله زدگان سی سخت قدردانی نمود و آرزو کرد که اخلاق محمدی (ص) و نام حضرت خدیجه (س) و راه کارآفرینی مادرانه در جامعه ما مرسوم شود و غریب نباشد.

تجلیل دکتر رضایی از یک نیکوکاری مادرانه در شب مبعث

به گزارش rezaee.ir دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، روز چهارشنبه 20 اسفند 99 در یادداشت خود ذیل عنوان «نیکوکاری در مبعث» آورده است: 

«امسال هم توفیق یافتم و به دیدار خانم احمدیان، مادر شهیدان فرجوانی رفتم. بانویی صبور و نیکوکار که نمونه‌ای از مادران انقلابی در گام اول انقلاب است و همچنان برپا و استوار در عرصه های فرهنگی و اجتماعی از جمله اشتغال زایی و جهاد کارآفرینی نیکوکارانه، بانوان خوزستانی را در گام دوم انقلاب راهبری می‌کند.

امروز با خبر شدم که خانم عصمت احمدیان مادر شهیدان فرجوانی، کمکهای مؤمنانه شامل هشت سری لوازم آشپزخانه و جهیزیه نو را در اقدامی خداپسندانه به مردم زلزله زده سی سخت در کهگیلویه و بویراحمد اهداء کرده است.

با تبریک فرارسیدن مبعث پیامبر نور و رحمت (ص) به همه هموطنان عزیز، برای این بانوی نستوه که تجسمی از اسوه ی خدیجه کُبری (س) و نماد کارآفرینی مادرانه و نیکوکارانه است، آرزوی دوام توفیق دارم. به امید روزی که اخلاق محمدی (ص) و نام حضرت خدیجه (س) و راه کارآفرینی مادرانه در جامعه ما مرسوم شود و غریب نباشد.»

ارسال نظر