نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در دیدار با دکتر رضایی:
کد خبر: ۴۴۸۷|
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۱
آیت الله ناصری نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد، در دیدار با دکتر رضایی گفت: کار دولت آینده سخت است و دولت آینده در صورتی موفق خواهد بود که مدیریت جهادی و برنامه‌ریزی اصولی داشته باشد.
آیت الله ناصری نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد، در دیدار با دکتر رضایی گفت: کار دولت آینده سخت است و دولت آینده در صورتی موفق خواهد بود که مدیریت جهادی و برنامه‌ریزی اصولی داشته باشد.

مدیریت جهادی و برنامه‌ریزی اصولی لازمه موفقیت دولت آینده است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، آیت‌الله محمدرضا ناصری صبح امروز 23 اسفند در دیدار با دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به مشکلات اقتصادی که کشور اکنون با آن دست به گریبان است، اظهار داشت: نمی‌توان بدون برنامه درست، اصولی و کارشناسی شده کشور را اداره کرد بنابر این دولت آینده باید مدیریت جدی و جهادی و برنامه‌ریزی درست، دقیق و قابل اجرا داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه سیستم آموزش کشور باید متحول شود تا بتوانیم برای آینده مدیران دلسوز، شجاع و خلاق تربیت کنیم، افزود: غربی‌ها سه اصل تدین، تفکر و تعقل را از سیستم آموزشی ما حذف کرده‌اند و این امر سبب شده حاصل سیستم آموزشی ما، افراد بیکار در جامعه باشد.

ناصری عنوان کرد: جوانان ما مستعد و باهوش هستند اما به خاطر سبک آموزش‌ها، افراد خلاقی بار نیامده‌اند از این رو به جای اینکه کارآفرین باشد، پس از سال‌ها تحصیل بیکار می‌مانند.

امام جمعه یزد بیان کرد: اگر می‌خواهیم برای نسل آینده کاری کنیم باید دست به اقدامات زیربنایی و عمیق بزنیم و نسلی دین باور و خلاق تربیت کنیم که این مهم با تحول در سیستم آموزشی تحقق می‌پذیرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به یکی از مهم‌ترین مشکلات استان یزد گفت: یزد هم اکنون بالغ بر 120 هزار مهاجر تبعه خارجی دارد. این مهاجرت‌ها ساختار فرهنگی یزد را دستخوش تغییر کرده و به ویژه در زمینه مهاجرت اتباع خارجی، نگرانی‌های جدی به ویژه از لحاظ جمعیت ایجاد کرده است.

امام جمعه یزد با تاکید بر اینکه ما موافق توسعه گردشگری هستیم، افزود: اما گردشگری نباید در ساختار فرهنگی یزد اشکال ایجاد کند بلکه باید شرایط به نحوی فراهم شود که یزدی‌ها فرهنگ اصیل خود را به سراسر دنیا معرفی کنند.
ارسال نظر