دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در بازدید از کارخانجات یزدباف؛
کد خبر: ۴۴۹۰|
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۲
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع کارگران کارخانجات یزدباف گفت: جوانان متخصص ایرانی، می توانند بهترین پارچه ها و پوشاک را برای مردم کشورمان تولید کنند.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع کارگران کارخانجات یزدباف گفت: ماشین آلات تولیدی از جمله بافت منسوجات، سنگرهای دفاعی کشور هستند و جوانان متخصص ایرانی، می توانند بهترین پارچه ها و پوشاک را برای مردم کشورمان تولید کنند.

به گزارش rezaee.ir، دکتر رضایی در پایان سفر خود به استان یزد که به منظور هم اندیشی با نخبگان، مسئولان و کارآفرینان استان یزد درخصوص تدوین سیاست های کلی برنامه هفتم توسعه و نیز شرکت در برنامه های مرتبط با کنگره چهار هزار شهید استان یزد انجام شد، به بازدید از گروه تولیدی یزدباف رفت.

دکتر رضایی در این بازدید که یکساعت به طول انجامید، ضمن دریافت توضیحات مدیران این واحد تولیدی، از نزدیک از سالن های ریسندگی، بافندگی و چاپ و رنگ آمیزی پارچه بازدید کرد و با کارگران شاغل در آن به گفتگو پرداخت.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع تعدادی از کارگران این شرکت با تبریک پیشاپیش ماه شعبان و عید نوروز گفت: تبریک بزرگتر من به شما از این بابت است که در روزگار اوج تحریم ها، که دشمنان می خواهند ملت ما را محاصره اقتصادی بکنند، شما کارگران مانند مجاهدان و رزمندگان دفاع مقدس مشغول کار هستید تا تحریم های اقتصادی که بر ملت بزرگ ایران و کشورمان اعمال شده را بی تاثیر و خنثی کنید. 

دکتر رضایی گفت: من برای ابراز قدردانی از شما و کارآفرینان این مجموعه به اینجا آمده ام. ما در شرایط خاص و زیر فشار تحریم های ظالمانه به سر می بریم. دولت ما توافقنامه برجام را با قدرت های جهانی امضا کرد و به آن عمل کرد اما آمریکایی ها و غربی ها با عهدشکنی، جنگ اقتصادی را علیه ما راه اندازی کردند. ما به فضل خدا با اراده های استوار شما کارگران تلاشگر، در این نبرد اقتصادی پیروز خواهیم شد. ماشین آلات بافت منسوجات، سنگرهای دفاعی کشور هستند و جوانان متخصص ایرانی، می توانند بهترین پارچه ها و پوشاک را برای مردم ما تولید کنند و هر ایرانی به محصولات کشور خود افتخار خواهد کرد.

وی افزود: سالهای بعد، روزگار تعیین کننده ای خواهد بود و با حضور و همت شما کارگران تلاشگر، ایران بزرگ اقتصادی تشکیل خواهد شد و نشان خواهیم داد که وابستگی به نفت و دلارهای نفتی را کنار خواهیم گذاشت و پیشرفته بودن اقتصاد ملی ایران را به جهانیان ثابت خواهیم کرد.

نماینده کارگران این واحد تولیدی، خطاب به دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: کارگران در این چهل و سه سال پیشتیبانی و وفاداری به نظام را با کوشش و قناعت نشان داده اند. از شما می خواهیم که در تثبیت قیمت ها و تامین مسکن و تعیین دستمزدها، حامی ما باشید.
ارسال نظر