دکتر محسن رضایی در بازدید از چند طرح توانمندسازی و کارآفرینی روستایی:
کد خبر: ۴۵۷۴|
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۳
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در بازدید از چند طرح جهادی در روستای لهک از توابع اسلامشهر استان تهران، قرارگاه جهادی حسین بن علی (ع) را در این منطقه افتتاح کرد.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در بازدید از چند طرح جهادی در روستای لهک از توابع اسلامشهر استان تهران، قرارگاه جهادی حسین بن علی (ع) را در این منطقه افتتاح کرد.
کشور نیازمند مردمی کردن اقتصاد است
به گزارش rezaee.ir، دکتر رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، روز یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰، ضمن بازدید میدانی از وضعیت روستای لهک از توابع اسلامشهر و افتتاح قرارگاه جهادی حسین بن علی (ع) بنیاد خیریه وفاق سبز علوی در این روستا، تعداد ۶ فقره جهیزیه به نوعروسان خانوارهای این روستا اهدا کرد.

دکتر محسن رضایی رییس ستاد توانمندسازی محرومین کشور، در ادامه این بازدید میدانی، از چند طرح اشتغال زایی که توسط ستاد توانمندسازی در این منطقه در دست اجراست، بازدید کرد و گفت: اقدامات جهادی برای توانمندسازی روستاییان کسور، ضروری است و بهترین نوع کمک های مومنانه و اجتماعی، راه اندازی طرح های اشتغال زا و کارآفرینی در قالب پروژه های کوچک اما پرتعداد و گسترده است. 

دکتر رضایی سپس در جمع فعالان جهادی و اعضای بسیج مسجد چهارده معصوم(ع) شهرستان ری، با تشکر از کمک های همدلانه جوانان بسیجی در توانمندسازی محرومان گفت: با آگاهی و همبستگی همه اقشار جامعه، اجازه نخواهیم داد بعضی دستگاههای اجرایی با خروج از رهنمودهای مقام معظم رهبری در موضوعات اقتصادی، به معیشت مردم خسارت وارد کنند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: باید مدیریت اجرایی کشور را از دست کسانی که در این چند سال با فساد و تبعیض و هدر دادن بیت المال به کشور ضربه کردند، آزاد کنیم.

دکتر رضایی افزود: با مردمی کردن اقتصاد، کیفیت زندگی خانواده ها ارتقا می یابد و مردمی کردن اقتصاد باید اولویت کار دولت آینده قرار گیرد.

رضایی تاکید کرد: مردمی شدن اقتصاد، با روی کار آمدن یک دولت قوی و کارآمد در چارچوب مبانی گام دوم انقلاب ممکن است.

در این نشست صمیمانه، اعضای بسیج مسجد چهارده معصوم(ع) شهرستان ری سوالات و دغدغه های خود را درباره موضوعات مهم انقلاب و مشکلات مدیریتی کشور با دکتر محسن رضایی مطرح کردند.
ارسال نظر