کد خبر: ۴۶۳|
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۳
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه جناح‌های سیاسی جریان انتخابات را گل‌آلود نکنند، گفت: جناح‌های سیاسی سراب درست نکنند چرا که سراب در این شرایط به ضرر همه است و همه آسیب می‌بینند.
جناح‌های سیاسی جریان انتخابات را گل‌آلود نکنند/ فضای انتخابات را برای آسایش مردم آماده کنیم

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی به نقل از فارس، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام  در جمع مردم شهرستان نکا اظهار داشت: جناح‌های سیاسی در طول سال‌های گذشته کشور را اداره کردند.

وی با اشاره به اینکه از جناح‌های سیاسی خواهش می‌کنم در این دوره از زمان، در تصمیم‌گیری‌ها جریان انتخابات را گل‌آلود نکنند و از آب گل‌آلود ماهی نگیرند، گفت: جناح‌های سیاسی سراب درست نکنند چرا که سراب در این شرایط به ضرر همه است و همه آسیب می‌بینند.

 

فضای انتخابات را برای آسایش مردم آماده کنیم

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: شاید این مسائل در گذشته در کشور حساس نبود و سکوت می‌کردیم اما امروز جای گل‌آلود کردن فضای امن سیاسی نیست و فضای انتخابات را برای آسایش مردم آماده کنیم.

وی با اشاره به اینکه در این شرایط سخت اقتصادی باید اقتصاد را مردمی کنیم، گفت: باید با امکانات از فرصت‌ها و توانمندسازی برای رفاه مردم حرکت کنیم.

رضایی با بیان اینکه یارانه سبز از جمله مواردی است که روی آن تاکید داریم، اظهار داشت: در 8 مورد به کشاورزان ایرانی یارانه سبز می‌دهیم.

 

یارانه سبز ضد تورم است

وی خارج‌کردن کشاورزی از وضعیت سنتی، اختصاص یارانه آبیاری تحت فشار، وام صنعتی و صنایع تبدیلی را در تمام بخش‌های کشاورزی یکی از برنامه‌های خود اعلام کرد و ادامه داد: با این روند کشاورزی توسعه می‌یابد و ترقی می‌کند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه قیمت‌گذاری‌ها باید درست شود، تصریح کرد: قول می‌دهیم گندم را از کشاورزان کیلویی 800 تا 900 تومان خریداری کنیم تا فشار به کشاورزان وارد نشود.

رضایی با تاکید بر اینکه یارانه سبز ضد تورم است، خاطرنشان کرد: در این راستا یارانه قدیم را نیز ادامه می‌دهیم و یارانه سبز نیز مکمل یارانه گذشته است.

یارانه درآمدی را دو سال پیش خودم به احمدی‌نژاد پیشنهاد دادم

وی با اشاره به اینکه یارانه سبز تولید و اشتغال را بالا می‌برد، افزود: در این طرح مزارع رونق می‌گیرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه این مسئله را که مازندران سبز، صنعت نمی‌خواهد را قبول ندارم، گفت: در مازندران باید صنعت رشد کند و صنعت در کنار کشاورزی و گردشگری برای توسعه مازندران در دستور کار قرار دارد.

وی با اعلام اینکه یارانه درآمدی را دو سال پیش خودم به احمدی‌نژاد پیشنهاد دادم، ابراز داشت: با قوت این مسئله را پیگیری می‌کنم.

رضایی با اشاره به اینکه انتظار داریم همان طور که کشور را از جنگ نجات دادم در نظام نیز تحول اقتصادی ایجاد کنیم، ادامه داد: آبادانی را به کشور بر می‌گردانیم و پیروزی نظام در شکوفایی اقتصادی است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام  گفت: همان طور که با جدیت شکست‌ناپذیری خود را در جنگ نشان دادیم در این برهه نیز در صحنه اقتصادی شکست‌ناپذیری خودمان را نشان خواهیم داد.

وی با اشاره به اینکه گرانی و بیکاری در کشور وجود دارد، متذکر شد: این مسئله نیازمند نسخه جدیدی است چرا که بیکاری بیماری است و با شعار درمان نمی‌شود.

ارسال نظر