کد خبر: ۴۸۰۷|
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۲
معاون اقتصادی رییس جمهور در ادامه سفر به استان سمنان با حجت الاسلام مرتضی مطیعی نماینده ولی فقیه در استان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت اقتصادی رییس جمهور: دکتر محسن رضایی در دیدار با امام جمعه سمنان با یادآوری سالروز ۱۵ خرداد و گرامیداشت یاد امام خمینی (ره) گفت: استان سمنان در عرصه خدمت به انقلاب و دفاع مقدس شجاعانه و مخلصانه حضور داشت.

وی افزود: ۱۵ خرداد نقطه عطف خودشناسی ملت ایران و جرقه شکل‌گیری انقلاب اسلامی است.

رضایی با اشاره به محاصره خرمشهر و از جان گذشتگی جوانان در آزادسازی خاک وطن بیان کرد:مردم سمنان با فداکاری خود از سقوط کرمانشاه جلوگیری کردند و اقتدار و عزتمندی جمهوری اسلامی ایران مرهون خون پاک شهدا است. 

معاون اقتصادی رییس جمهور گفت:کشور با انباشتگی مشکلات بیش از ۴۵ سال و حتی قبل از رژیم پهلوی مواجه است و حل مشکلات با اهتمام ویژه پیگیری می‌شود.

رضایی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی در بهبود شاخص‌های اقتصادی افزود: اصلاح در بخش‌های مختلف مانند ساختار بودجه‌، حمایت از تولید و سرمایه‌گذاری با اهتمام ویژه در شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا پیگیری می‌شود.

وی تصریح کرد: با افزایش حوزه اختیارات سران قوا از طریق شورای عالی، تحولات اقتصادی خوبی در کشور رخ خواهد داد.

معاون اقتصادی رییس جمهور گفت: با وزیر نیرو برای مشکل کم‌ آبی استان سمنان صحبت شد.

رضایی در پایان با اشاره به غفلت تاریخی استفاده از ظرفیت جوانان فعال در دفاع مقدس گفت: اگر ظرفیت سه میلیون جوان آبدیده که در هشت‌سال جنگ تحمیلی نقش‌آفرینی کردند استفاده می‌شد امروز شاهد مشکلات در کشور نبودیم‌.

ارسال نظر