کد خبر: ۴۸۲۵|
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۶
دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا از پنجمین رزمایش جهادی خدمات درمانی،  فرهنگی، اجتماعی، آموزشی و ورزشی که توسط ستاد توانمندسازی شهرستان بهارستان بمناسبت جشن غدیر برگزار شده است بازدید کرد.

حضور بیشتر مردم در اقتصاد معجزه می‌کند

دکتر محسن رضایی به اتفاق دکتر آقا محمدی، رییس ستاد توانمندسازی محلات کم برخوردار کشور از رزمایش جهادی ستاد توانمند سازی بازدید و گزارش اقدامات این ستاد در سراسر کشور توسط دبیر این ستاد ارائه شد. 

رزمایش غدیریه بهارستان انواع توانمندی‌های خودجوش مردمی را به نمایش گذاشت. از گروههای هنری و آموزشی تا ورزش و فرهنگ و اشتغال آفرینی و اقدامات کم نظیر جوانان نابینا، دیدنی بود.

دکتر رضایی در گردهمایی ستاد توانمندسازی محلات کم برخوردار کشور ضمن تبریک عید بزرگ غدیر گفت: مردم ایران معجزه آفرین هستند و نمونه آن شکست رژیم شاه با وجود قوی‌ترین نیروی نظامی و سازمان اطلاعات منطقه و حمایت همه جانبه قدرت‌های جهان بود.معجزه دیگر، دفاع مقدس است که کشور مورد تجاوز دولتی تا بن دندان مسلح و مورد حمایت قدرت‌های جهان ایستادگی کرد و ذره ای از خاک وطن را از دست نداد‌. 

وی ادامه داد: حال این مردم معجزه گر چطور نمی تواند بر مشکل اقتصادی فائق آید؟ مشکل استفاده نکردن از خود مردم در میدان اقتصادی است. ما باید از همان فناوری که در انقلاب و دفاع مقدس استفاده کردیم و منجر به پیروزیمان شد در حوزه اقتصاد نیز استفاده کنیم. 

حضور بیشتر مردم در اقتصاد معجزه می‌کند

رئیس دبیرخانه شورای عالی سران قوا با اشاره به اهمیت معنویت و اخلاق در کنار پیشرفت مادی افزود: پیشرفت صرف مالی و اقتصادی کافی نیست و  باید اخلاق، برادری، معنویت، انسانیت و محبت در کنار پیشرفت مادی حکمفرما شود. 

 

دکتر رضایی در پایان گفت:  ما باید کارهای مادی را در کنار مسائل فرهنگی و معنوی پیش ببریم و همه این‌ها را در کنار هم داشته باشیم که من نام آن را فناوری سلیمان گذاشته‌ام و همین فناوری منجر به پیروزی انقلاب و دفاع مقدس شد.

ارسال نظر