کد خبر: ۴۸۴۱|
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۶
صد و چهل و پنجمین جلسه کمیسیون شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا با موضوع بررسی ساز و کار تأمین مالی پروژه‌های نهضت ملی مسکن در چارچوب سیاست‌های کنترل نقدینگی بانک مرکزی و وزارت اقتصاد، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا، صد و چهل و پنجمین جلسه کمیسیون شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا با حضور دبیر شورا و همچنین نماینده رییس قوه قضاییه و دستگاه های ذیربط، با موضوع بررسی ساز و کار تأمین مالی پروژه‌های نهضت ملی مسکن در چارچوب سیاست‌های کنترل نقدینگی بانک مرکزی و وزارت اقتصاد، برگزار شد.

در این جلسه ضمن بررسی پیشنهاد وزارت اقتصاد و دارایی و بیان معایب و مزایای آن، پیشنهادات جایگزین از سوی صندوق توسعه ملی و وزارت راه و شهرسازی مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

محسن رضایی، دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا در پایان با بیان اینکه طرح نهضت ملی مسکن یک طرح بزرگ ملی است افزود: تمام دستگاه‌ها و ارگان‌های مربوطه باید افکار، پیشنهادات و اقدامات خود در خصوص طرح نهضت ملی مسکن را همسو و هم قرار کنند و هرچه سریع‌تر با بسیج عمومی امکانات کشور در جهت عملی کردن وعده ساخت ۴ میلیون واحد مسکن قدم بردارند.

ارسال نظر