کد خبر: ۴۸۹۷|
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۷
فرمانده سپاه در دوران دفاع مقدس در مراسم تشییع ۸ شهید گمنام در میدان امیرچخماق یزد شرکت کرد.

محسن رضایی ضمن نثار درود به روح شهدای دفاع مقدس و مدافعین حرم و مدافعین سلامت گفت: اگر این شهدا جان خود را فدا نمی‌کردند دشمن هر روز جنگ و ناامنی در همه حوزه ها بر ما تحمیل می‌کرد.

 

وی با اشاره به آیه ای از قرآن کریم گفت: شهدا مانند دیگر مردگان نیستند بلکه زنده اند و نزد پروردگارشان روزی می‌خورند فلذا هر جا شهدا هستند، خدا نیز آنجاست. آن‌ها زنده هستند و قدرت تاثیرگذاری بر عالم هستی را دارند و چنان مقام والایی دارند که قرآن آن‌ها را در کنار پیامبران قرار می‌دهد و بسیاری از مردم برای حل مشکلاتشان به شهدا متوسل می‌شوند. شهدا برای خود مقام و منزلت و برای ما امنیت به ارمغان آوردند و علاوه بر آن راه مقاومت را بوجود آوردند و امروز اسراییل می‌گوید حماس به روش ایرانیان به ما حمله کرده است.

مقاومت بهترین راه مبارزه با سلطه‌گران جهان است

دبیر شورایعالی هماهنگی اقتصادی سران قوا ادامه داد: آمریکا، انگلیس و همه کسانی که در جنگ های جهانی دور هم جمع می شوند در کنار اسراییل در مقابل گروه کوچکی در مکان کوچکی چون غزه قرار گرفته اند و امروز دبیر سازمان ملل می‌گوید صلح جهانی به خاطر اقدامات اسراییل در غزه در خطر قرار گرفته است و این نشانگر بزرگی این اتفاق و مقاومت است.

مقاومت بهترین راه مبارزه با سلطه‌گران جهان است

رضایی در پایان گفت: اکنون مشخص شده است که بهترین راه مقابله با سلطه گران جهان برای دنیای اسلام مقاومت است و این شیوه کمترین هزینه را دارد و این از برکت خون شهداست.

 

کلید واژه های مطلب: محسن رضایی ، یزد ، شهدای گمنام
ارسال نظر