کد خبر: ۴۹۲۰|
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۲
دبیر شورایعالی هماهنگی اقتصادی سران قوا در دهمین همایش ملی مدیریت جهادی که با حضور دادستان کل کشور و جمعی از مدیران برجسته بخش خصوصی در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد حضور یافت.

محسن رضایی ضمن ابراز خوشحالی بابت حضور در جمع کارآفرینان و مدیران برجسته بخش خصوصی، آن‌ها را سرداران جنگ اقتصادی و دارای جایگاه مهم و ارزشمند دانست.

 

وی اقتصاد کشور را دچار پیچیدگی دانست و ادامه داد: برای بهبود اقتصاد نیاز به یک استراتژی واقعی داریم، چراکه علیرغم تلاش‌های بی شائبه سه قوه برای حل و رفع مشکلات بخش خصوصی، اکنون، هم دولت هم بخش خصوصی و هم رهبر معظم انقلاب وضعیت کنونی را ایده‌آل نمی‌دانند.

 

دبیر شورایعالی هماهنگی اقتصادی سران قوا با توضیح روش‌های اصلاحات اقتصادی و رفع مشکلات بخش خصوصی تصریح کرد: ما نیاز به ترکیبی از روش‌ها برای حل مشکلات داریم و همه باید با همکاری هم در این راستا قدم برداریم.

جنگ امروز ایران جنگ اقتصادی است

رضایی ضمن تقدیر از تشکیل و فعالیت انجمن مدیران جهادی کشور، از اعضا خواست برای حل دغدغه امنیت سرمایه‌گذاری، ایده‌ها و پیشنهادهای خود را به دبیرخانه شورایعالی هماهنگی اقتصادی سران قوا ارائه دهند.

 

عضو تشخیص مصلحت تشخیص نظام در پایان گفت: در هیچ کشوری از دنیا اینچنین جوسازی‌های سنگین رسانه ای در حوزه های اقتصادی برای ناامید و مسموم کردن فضای جامعه وجود ندارد و ما امروز نیاز به امید آفرینی در این حوزه داریم و البته نظارت‌ها و مراقبت‌ها هم باید با قوت ادامه داشته باشد.

ارسال نظر