دکتر رضایی در منزل شهید بابایی:
کد خبر: ۵۰|
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۱ - ۱۸:۰۷
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با ادای احترام به مقام شامخ سرلشگر بسیجی شهید عباس بابایی، گفت: عباس فراموش نشدنی است.
شهید بابایی فراموش نشدنی است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی به نقل از فارس، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در منزل شهید بابایی در قزوین در دیدار با خانواده شهید سرلشگر بابایی یاد و خاطره این شهید سرافراز را گرامی داشت.

وی در این دیدار با بیان خاطره‌ای از شهید سرلشگر بابایی در دوران دفاع مقدس اظهار کرد: زمانی که در شورای عالی دفاع، فرماندهی نیروی هوایی را به شهید بابایی می‌دادیم، وی نمی‌پذیرفت و علتش این بود که نمی‌خواست از معرکه و میدان جنگ دور باشد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به سریال «شوق پرواز» که اخیرا از شبکه یک سیمای جمهوری اسلامی ایران به روی آنتن می‌رفت، شخصیت شهید بابایی را غیر قابل وصف دانسته و عنوان کرد: مکالمه‌ای نیز در این سریال بین من و شهید بابایی بازخوانی شده که تنها به خاطر عباس این کار را انجام دادم.

رضایی در خاتمه با بیان شجاعت‌های شهید بابایی و دیگر هم‌رزمانش تصریح کرد: شهید بابایی علاوه بر بسیجی و ساده‌زیست بودنش، بسیار نیز شجاع و نترس بود.

وی با یاد از شهید اردستانی، هم‌رزم شهید بابایی بیان کرد: وی نیز مانند شهید بابایی شجاعت بسیاری داشت و یک تنه به دل دشمن می‌زد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اضافه کرد: ابتکارات شهید بابایی مانند در استفاده از هواپیماهای جنگی مانند F5 و F14 بی‌نظیر و راهگشا بود.

رضایی در خاتمه خطاب به خانواده شهید بابایی گفت: عباس فراموش‌نشدنی است.

در ادامه این دیدار خانواده شهید بابایی به بیان خاطراتی از این شهید پرداختند.
ارسال نظر