واکنش دکتر رضایی در خصوص ثبت نام های دیروز
کد خبر: ۵۳۲|
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۰
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع دانشجویان دانشکده مدیریت دانشگاه تهران گفت: با آمدن این افراد انتخابات ایران گرم شد و من منتظر بودم خاتمی هم بیاید. اگر او هم می‌آمد گرم‌تر و جدی‌تر می‌شد. در هر صورت چه آقایان باشند و چه نباشند، من تا آخر در صحنه می‌مانم.
منازعات سیاسی بس است، خودکشی نکنید!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع دانشجویان دانشکده مدیریت دانشگاه تهران اظهار داشت: امروز مسائلی در کشور داریم که باید برای برون رفت از آنها هم‌اندیشی داشته باشیم مثل تحریم‌ها، منازعات سیاسی و مشکلات زندگی مردم. دولت آینده باید این مشکلات را رفع کند نه اینکه به آنها دامن بزند.

رضایی در بخش دیگری از سخنانش ادامه داد: باید از منازعات سیاسی دست کشید و به فکر مردم بود. امروز بسیاری از مردم گرسنه و بیکار هستند. دست و پای مردم زیر لشکرکشی افراد و منازعات سیاسی له می‌شود. وی افزود:منازعات سیاسی بس است، خودکشی نکنید!

وی ادامه داد: از همه بزرگان و جریانات سیاسی می‌خواهیم که دست از منازعات سیاسی بردارند. ملت ایران تحمل یک لشکرکشی جدید را ندارد و اگر لازم باشد در آینده بیشتر راجع به جزئیات این موضوع صحبت می‌کنم.

رضایی در خصوص تعدد کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری گفت: هر چنداز رقابت ها استقبال میکنم ولی باید به منازعات سیاسی در کشور پایان داد. وی افزود: همه جریان های سیاسی باید به فکر مردم باشند.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری یازدهم در ادامه سخنانش در پاسخ به این سؤال که با وجود ثبت‌نام آقایان هاشمی، جلیلی و مشایی آیا در صحنه می‌مانید، گفت: با آمدن آنها انتخابات ایران گرم شد و من منتظر بودم خاتمی هم بیاید. اگر او هم می‌آمد گرم‌تر و جدی‌تر می‌شد. در هر صورت چه آقایان باشند و چه نباشند، من تا آخر در صحنه می‌مانم.

رضایی با بیان اینکه مردم از دست دولت های شعاری و تورمی خسته شده اند، گفت:امروز مردم به شدت نیازمند آرامش و نشاط هستند. وی افزود: باید به سمت زندگی مردم یعنی امید، شوق و اخلاق حرکت کنیم و سلام بر زندگی یعنی آرامش و نشاط.

وی افزود: اثر ضعف مدیریت کمتر از منازعات سیاسی نیست و این قضیه به کشور و مردم لطمه می زند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در کشور ما اختیارات دولت در حوزه اقتصاد بسیار بالاست و اگر من سکاندار دولت شوم، شورای عالی اقتصاد ملی را تشکیل خواهم داد.

 

ارسال نظر