کد خبر: ۵۸۰|
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۲۸
معاون هنر، تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخاباتی محسن رضایی گفت: یک گروه ۴۰ نفره از بزرگان صدا و سیما و سینما قرار است تحت عنوان جنبش بزرگ ‌فیلم‌سازی، فیلم‌های انتخاباتی محسن رضایی را بسازند.
حضور ۴۰ فیلم‌ساز در ستاد انتخاباتی رضایی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی، شهرام گیل‌آبادی در گفت‌وگو با فارس، درخصوص اسامی مطرح شده به عنوان سازندگان فیلم‌های انتخابات محسن رضایی گفت: یک جنبش بزرگ فیلم‌سازی در حال حاضر به راه افتاده است و علاقه‌مندان بسیاری که سابقه انقلابی و مبارزاتی دکتر رضایی برایشان اهمیت داشت و با توجه به اینکه ایشان را فردی برنامه‌محور و دارای شخصیت بارز اخلاقی و یک مدیر استراتژیک می‌دانند برای ساخت فیلم تبلیغاتی ایشان اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی افزود:در حال حاضر گروه بسیار بزرگی مشغول ساخت فیلم‌های تبلیغاتی هستند اما با توجه به اینکه از قبل اعلام اعلام کرده‌ایم ستاد انتخاباتی دکتر رضایی تبلیغات رابراساس مؤلفه‌های مورد نظر مقام معظم رهبری برنامه‌ریزی کرده‌است لذا سعی‌کرده‌ایم به‌خصوص در حوزه تبلیغات محیطی و فیلم محدود کار کنیم و هزینه زیادی بابت تبلیغات پرداخت نمی‌کنیم.

معاون هنر، تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخاباتی محسن رضایی خاطر نشان کرد: بنابراین تنها یک پوستر را به عنوان پوستر انتخاباتی ایشان در نظر گرفته‌ایم و دکتر رضایی کمکی را که تحت عنوان کاغذ به ایشان شده بود را جهت تولید دفتر برای دانش‌آموزان روستایی اختصاص داده است.

گیل‌آبادی ادامه داد: ایشان اعلام کرده‌اند هر کس که می‌خواهد کار ستادی انجام دهد برای تبلیغات عکس شهدای شاخص هر شهر را در پوستر‌ها بیاورد چرا که ما به آنها مدیون هستیم بنابر این مشی تبلیغاتی ما باعث شد تا اساسا هزینه‌ای برای فیلم سازی و یا سایر فعالیت‌های تبلیغاتی انجام ندهیم و اگر کسی هم به ستاد دکتر رضایی کمک می‌کند تمامی این هزینه‌ها در اختیار مراکز خیریه قرار می‌گیرد.

وی در ادامه تصریح کرد: بنابر این با توجه به شناختی که مردم از دکتر رضایی دارند این مشی باعث شد تا فیلم سازان شخصا به ستاد ایشان رجوع کنند و ما نیز هیچ منعی برای فعالیت آنها در نظر نگرفتیم و همین موضوع باعث یک جنبش فیلم سازی شده است که فیلم‌سازان شاخصی در آن حضور دارند.

معاون هنر، تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخاباتی محسن رضایی تأکید کرد: در حال حاضر نزدیک به 40 نفر از فیلم‌سازان، مستند‌سازان و حتی دانشجویان در ساخت فیلم‌های تبلیغاتی ایشان فعال هستند و بنا است تا فیلم‌های ساخته شده دیده شوند و از میان آنها دو فیلم نهایی برای ارسال به صدا و سیما انتخاب شوند.

وی در خاتمه اظهار داشت: افراد بسیار متخصصی از حوزه صدا و سیما و سینمای ایران در تیم راهبردی فیلم‌های انتخاباتی دکتر رضایی حضور دارند که در نهایت انتخاب فیلم‌ها توسط این گروه انجام می‌شود و در واقع در بین اسامی که به عنوان تیم راهبردی فعالیت می‌کنند اسامی بسیار شاخصی حضور دارد که اگر اعلام شود برای مردم جالب خواهد بود و قرار است به زودی در قالب یک بیانیه هم‌گرایی هنری بزرگان هنر ایران با کاندیداتوری دکتر محسن رضایی منتشر شود.

ارسال نظر