کد خبر: ۶۵۰|
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۴۳
تعداد نظرات: ۳ نظر
تعدادی از جوانان حامی محسن رضایی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در کنار تعدادی از هنرمندان در حمایت از رضایی در پارک پردیسان تهران راه پیمایی صبحگاهی انجام دادند.
جنبش «دا» در حمایت از محسن رضایی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی، در این راهپیمایی که از ساعت هفت صبح از درب شمالی پارک آغاز شد توجه بسیاری از رهگذران و کسانی که در روزهای تعطیل در پارک پردیسان راه پیمایی می کنند را به خود جلب کرده بود. سرزندگی گروه راه نورد حامی محسن رضایی به همراه شعارهایی که در حمایت از ایشان سرداده می شد و مچ بندها و شال های فیروزه ای با شعار "سلام بر زندگی"  در هوای پاک و البته نسبتا گرم صبح جمعه، فضای تازه ای را به این پارک بزرگ جنگلی بخشیده بود.
در ضمن این راه پیمایی تعدادی از هموطنان علاقمند به مشارکت در انتخابات هم چند دقیقه ای با گروه همراه شده و به بحث و تبادل نظر درباره کاندیداهای مورد نظرشان می پرداختند. در این میان بحث هایی هم در میان خود اعضا گروه درباره سخنان  محسن رضایی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما انجام شد.  راه نوردان در ضمن پیاره روی سرودهای ای ایران و یار دبستانی را هم می خواندند.
هنرمند پیشکسوت تلویزیون گیتی ساعتچی هم که به همراه تعدادی از اعضا کمپینی از هنرمندان که خود در حمایت از محسن رضایی تشکیل داده است در راه پیمایی حضور پیدا کرده بود با بیان اینکه که محسن رضایی تنها نامزدهای ریاست جمهوری است که برای هنرمندان برنامه ای دارد، گفت: "او تنها فردی است که برای حل کردن وضعیت کار و معشیتی هنرمندان ایده دارد. به همین دلیل ما هنرمندان از محسن رضایی حمایت می کنیم. مطمئن هستم او می تواند وضعیت اقتصادی سینمای ایران را اصلاح کند."
همچنین تاکید راه نوردان جوان بر ایده های فرهنگی و اقتصادی محسن رضایی استوار بود. ایشان با اشاره به اظهارات محسن رضایی در برنامه شب گذشته که بر تغییر فضای امنیتی-سیاسی به فضای فرهنگی-اقتصادی تاکید ورزیده بود معتقد بودند که با توجه به اینکه اغلب مردم از فضای امنیتی سیاسی بوجود آمده در سال های اخیر خسته شده اند چنین ایده ها و برنامه هایی می تواند توجه بسیاری از رای دهندگان را به سمت حمایت از محسن رضایی جلب کند.
در ادامه راه پیمایی، در وجه جنوبی پارک گروه برای صرف صبحانه و استراحت برای دقایقی توقف کردند. پس از این استراحت کوتاه مسیر راه پیمایی به سمت درب شمالی ادامه پیدا کرد با نزدیک شدن به ساعت ده صبح با تجمع دوباره راه نوردان جوان در نزدیکی درب شمالی پایان پذیرفت. برنامه هایی از این دست که با دعوت از دختران و پسران جوان سرزمین بزرگمان ایران صورت می گیرد توسط جنبش "دختران ایران (دا)" با مسوولیت مهدیه رضایی برگزار می شوند. در روزهای باقیمانده تا انتخابات ریاست جمهوری یازدهم شاهد برنامه های اینچنینی دیگری از این جنبش خواهیم بود.  جنبش دختران دا بنا دارد حلقه ای برای پشتیبانی همه دختران ایرانی باشد. در هر جایی که زندگی می کنند. این جنبش بعد از انتخابات ریاست جمهوری فعالیت های خود را در حوزه های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی ادامه خواهد داد. 
 
 

ارسال نظر
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۳
امير حسين
|
-
|
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۱
0
0
راي ما فقط محسن رضايي
noroozi
|
-
|
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۱
0
0
به اميد پيروزي دکتر رضايي دست به دست هم ميدهيم تا سرزمينمان را اباد کنيم
توتيا
|
-
|
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۱
0
1
حمايتت ميکنيم
آقاي محسن رضايي
تاخون در رگ ماست محسن رضايي
ناجي ماست