رضایی در جمع بیست هزار نفر از هوارداران یاسوجی:
کد خبر: ۶۵۷|
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۳:۴۴
تعداد نظرات: ۳ نظر
محسن رضایی گفت: من هیچ‌وقت به جناح‌های سیاسی وابسته نبودم و مستقل حرکت کردم و می‌توان از همه افراد با سلایق مختلف برای تشکیل یک دولت قوی استفاده کنیم.
توهین به عشایر را نمی‌پذیرم/ حماسه سیاسی از یاسوج آغاز شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی به نقل از ایسنا،  کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در جمع مردم یاسوج در مصلای امام خمینی(ره) این شهر افزود: در دولت خودم به این جریان‌های اتوبوسی که عده‌ای می‌آمدند و می‌رفتند پایان می‌دهم و هرکس که نظام جمهوری اسلامی ایران و رهبری نظام را قبول دارد، تخصص، تعهد و ایمان و کارآمدی و توانمندی دارد، چه اصلاح‌طلب و چه اصولگرا، در دولت من جای دارد.


وی در ادامه تاکید کرد: باید از همه توانمندی‌ها استفاده کنیم و نمی‌توانیم همه مردم را پشت سر چند نفر نگه داریم.


این نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با گرامیداشت یاد و خاطره آیت‌الله ملک‌حسینی ادامه داد: عشایر در خلق حماسه‌ها همواره جلوتر از دیگران بوده‌اند. مهدی باکری از عشایر آذربایجان، شوشتری از عشایر خراسان و بروجردی از فرزندان عشایر لر بوده‌اند و امروز کسی حق ندارد به عشایر توهین کند.


رضایی با انتقاد از مطلبی که علیه او در برخی سایت‌ها آمده بود، اظهار کرد: این دست‌ها منجر به فتح خرمشهر و رفع حصر آبادان شدند و به همین خاطر توهین به خود را می‌پذیریم اما توهین به یک قوم بزرگ و عشایر که امام خمینی(ره) فرمودند "عشایر ذخایر انقلابند" را نمی‌پذیرم.


وی در ادامه گفت: برنامه‌هایی برای باز کردن راه دارم و خوشحال نیستیم که تحریم شده‌ایم اما خوشحالیم که بیدار شده‌ایم. ناراحت هستیم که چرا به ما ظلم شده و محاصره اقتصادی هستیم اما خوشحالیم که فشارها ملت را بیدار می‌کند و در سال‌های آینده آنچنان حماسه درست می‌کنیم که خودشان بیایند و بگویند اشتباه کردیم.


رضایی با اشاره به اینکه "خودم را برای چنین کاری آماده کرده‌ام و نیامده‌ام که عده‌ای بروند و من جای آنها بنشینم"، اظهار کرد: برای پی‌ریزی یک قرارگاه اقتصادی آمده‌ام که با کمک همه مردم و اقشار مختلف یک شگفتی دیگر ایجاد کنیم. در آستانه انتخاباتی بزرگ قرار داریم که باید در آن حماسه سیاسی برای نیل به حماسه اقتصادی مد‌نظر رهبر معظم انقلاب رقم بخورد.


این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری اضافه کرد: همه‌چیز در این کشور داریم و کمبودی از نظر منابع و معادن احساس نمی‌شود و امروز از چین و کره در منابع و معادن جلوتریم. در صورت اعتماد مردم در کشور، از مدیریت گلوله‌های برفی استفاده می‌کنم. در هشت سال دفاع مقدس جوانان گمنامی را تبدیل به اسطوره کردیم که بهمنی بزرگ را تشکیل دادند و ارتش بعثی را نابود کردند. برخی روی جوانان حساب باز نمی‌کنند اما روش مدیریت من این است که آدم‌های گمنام را پیدا کرده و سپس آن‌ها را تبدیل به قهرمانان ملی می‌کنم.


وی با بیان اینکه "دنبال ایران بزرگ اسلامی هستیم و با فکر، تواضع، اخلاق و فداکاری می‌توانیم تحریم‌ها را از سر راه برداریم و حماسه اقتصادی رقم بزنیم"، یادآور شد: دیروز هشدار دادم و امروز اخطار می‌دهم و نباید سر مردم پیره بمالیم. باید اجازه دهیم ملت ایران یک عظمت دیگر ایجاد کند. درست است که دچار تحریم اقتصادی، مشکلات گرانی و بیکاری هستیم اما در 24 خرداد میلاد حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز دست به دست هم با رمز یا ابوالفضل گام بزرگی در اقتصاد کشور خواهیم برداشت. در محاصره اقتصادی دشمن علیه مردم و جمهوری اسلامی ایران ملت ما را بیدار و هوشیار کرد و شاهد خواهیم بود که در سالهای آینده چنان حماسه‌های اقتصادی ایجاد کنیم که چشم آمریکا و دنیا را به تعجب وا دارد.


رضایی با بیان اینکه "زمین‌های فراوان، آبهای زیاد، نیروی انسانی فراوان، دانشگاه، نفت و گاز داریم و مسأله ما جهاد اقتصادی است و امکانات ما از چین بیشتر است"، افزود: مدیریت من فرق می‌کند؛ منابع زیاد و ثروت‌های خدادادی و فضای خوب داریم و آنها را دوباره راه خواهیم انداخت و کارخانه‌ها را فعال می‌کنیم. مرد و حرفش؛ کسی که حرف می‌زند و عمل نمی‌کند مرد نیست. مردم زینت مجالس دولتمردان نیستند.


این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پایان بر لزوم توجه بیشتر به بخش کشاورزی و دامداری تاکید کرد و گفت: با دادن یارانه سبز، دامداری و کشاورزی را متحول خواهیم کرد.

ارسال نظر
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۴
عباس بادامه
|
-
|
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۱
0
0
درود بر پسر خلف بختياري محسن رضايي
فکر
|
-
|
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۱
0
0
درود برتنها سردار عزت آفرين
درود برسردار محروميت زدايي
درود برآن دستان باک بيراهت
که الحق والانصاف لر وبزرگ زاده اي
saeedeh
|
-
|
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۱
0
0
با سلام خدمت مرد حماسه ساز مردم ايران اقاي دکتر من از طرف مردم غيور شهرمان سلماس از شما درخواست ميکنم که به استان اذربايجان غربي نيز بياييد ما چشم انتظار شما هستيم زنده باد دکتر رضايي