کد خبر: ۶۷۰|
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۱
تعداد نظرات: ۱۰ نظر
توفان حمایت چند ده هزار نفری از محسن رضایی درشهر یاسوج، نشان می‌دهد که مردم به تدریج کاندیدای مطلوب خود برای ریاست‌جمهوری را شناخته‌اند. مردم یاسوج در راستای دیگر شهرها، با حضور باشکوه خود در مصلای این شهر، مقدمه‌ای برای خلق حماسه سیاسی رقم زدند.
توفان حمایت مردم از محسن رضایی در یاسوج+ تصاویر

محسن رضایی گفت: مردم ایران زینت مجالس دولتمردان نیستند، بلکه آنان ولی نعمت ما هستند. کسی حق ندارد به شعور سیاسی آنان توهین کند.

به گزارش «تابناک»، محسن رضایی در سفر یک روزه و کوتاه به استان کهگیلویه و بویراحمد و در جمع مردم مرکز این استان در مصلای امام خمینی شهر یاسوج اظهار کرد: در آستانه انتخاباتی بزرگ هستیم که باید در آن حماسه سیاسی برای رسیدن به حماسه اقتصادی مد‌نظر رهبر معظم انقلاب رقم بخورد.

نامزد انتخابات ریاست‌ جمهوری در ادامه با بیان این که عشایر در خلق حماسه‌ها همواره جلوتر از دیگران بوده‌اند، افزود: مهدی باکری از عشایر آذربایجان، شوشتری از عشایر خراسان و بروجردی از فرزندان عشایر لر بوده‌اند و امروز کسی حق ندارد به عشایر توهین کند.

همین دست‌های پهن، منجر به آزادسازی خرمشهر شدند

رضایی با انتقاد از مطلبی که علیه وی در برخی سایت‌ها آمده بود، گفت: این دست‌های پهن، منجر به فتح خرمشهر و رفع حصر آبادان شدند و به همین دلیل، توهین به خود را می‌پذیریم، ولی توهین به یک قوم بزرگ را نمی‌پذیرم.

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری از برنامه‌های خود برای باز کردن راه گفت و افزود: خوشحال نیستیم که تحریم شده‌ایم، ولی خوشحالیم که بیدار شده‌ایم، ناراحت هستیم که چرا به ما ظلم شده و محاصره اقتصادی هستیم، ولی خوشحالیم که فشارها ملت را بیدار می‌کند و در سال‌های آینده آن‌چنان حماسه درست می‌کنیم که خودشان بیایند و بگویند اشتباه کردیم.

 

قرارگاه اقتصادی پی‌ریزی می‌کنم

رضایی با اشاره به اینکه خودم را برای چنین کاری آماده کرده‌ام و نیامده‌ام که عده‌ای بروند و من جای آنها بنشینم، تصریح کرد: برای پی‌ریزی یک قرارگاه اقتصادی آمده‌ام که با کمک همه مردم و قشرهای گوناگون ‌شگفتی دیگر بیافرینیم.
 
وی موضوع امروز را موضوع جهاد اقتصادی دانست و گفت: همه چیز در این کشور داریم و کمبودی از نظر منابع و معادن احساس نمی‌شود. امروز از چین و کره در منابع و معادن جلوتریم.

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری از مدیریت گلوله‌های برفی در صورت اعتماد مردم به خود در کشور گفت و افزود: در هشت سال دفاع مقدس، جوانان گمنامی را تبدیل به اسطوره کردیم که بهمنی بزرگ را تشکیل دادند و ارتش بعثی را نابود کردند.

نباید مردم را پشت سر چند نفر نگه داشت

وی با انتقاد از اینکه برخی حساب روی جوانان باز نمی‌کنند، تصریح کرد: روش مدیریت من این است که آدم‌های گمنام را پیدا کرده و ‌آن‌ها را به قهرمانان ملی تبدیل می‌کنم.

رضایی با اشاره به اینکه دنبال ایران بزرگ اسلامی هستیم، عنوان کرد: با فکر، تواضع، اخلاق و فداکاری می‌توان تحریم‌ها را از سر راه برداشت و حماسه اقتصادی رقم زد.
وی از هشدار دیروز و اخطار امروز خود گفت و افزود: نباید سر مردم شیره‌مالی کنیم و اجازه دهیم ملت ایران یک عظمت دیگر ایجاد کند.

رضایی در بخش دیگری از سخنان خود به مدیریت‌های اتوبوسی نیز گریزی زد و گفت: در دولت خود به این جریان‌های اتوبوسی که عده‌ای می‌آمدند و می‌رفتند، پایان می‌دهم و هر کس نظام و امام و انقلاب و رهبری را دوست داشته باشد، در دولت من جای خواهد داشت.
این نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری با ذکر اینکه باید از همه توانمندی‌ها بهره گیریم، خاطرنشان کرد: نمی‌توانیم همه مردم را پشت سر چند نفر نگه داریم.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه وقتی رئیس‌جمهور شدم و فرمان آن را به دست گرفتم، چند حادثه مهم در کشور رقم می‌خورد، عنوان کرد: نخست این که کارآفرینان احساس امنیت می‌کنند و در ادامه مفسدان اقتصادی آرامش خود را از دست می‌دهند و دست آخر این که بیگانگان در موضع انفعال قرار می‌گیرند و تحریم‌های آنها با تدابیر مناسب بی‌اثر می‌شود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به پرسشی که آیا تز فدرالیته اداره کردن اقتصاد کشور، منجر به قوم گرایی نمی‌شود، تصریح کرد: قوم‌ها با یکدیگر برابر و برادرند و این مدل تکثر در عین حال وحدت را تقویت می‌کند و باعث استقلال عمل در ابعاد اقتصادی بیشتر می‌شود.

رضایی گریزی درباره موضوع هسته‌ای هم زد و گفت:‌ سیاست خارجی عزتمندانه را بجد پیگیری می‌کنم و تلاش خواهیم کرد با تدبیر مناسب از موضوع هسته‌‌ای بگذریم، چرا که این بخش دستاویزی برای دشمنان شده تا ارتباطات خارجی ایران را مختل کنند.

رضایی افزود: با یک دیپلماسی قوی و بازی برد ـ برد این موضوع را پشت سر خواهیم گذاشت و دست عده‌‌ای را که می‌خواهند برای ایستادگی ما بهانه‌جویی کنند، از پشت می‌بندیم.

رضایی در ادامه در پاسخ به پرسش خبرنگاران در ارتباط با مواضع خود نسبت به سوریه و رخدادهای کنونی آن اظهار کرد: سوریه برای ما بسیار مهم است و باید با همکاری اضلاعی چون مخالفین سوری که اهل سوریه باشند و دولت این کشور به اضافه همسایگان، مشکلات آنها را با درایت حل و فصل کنیم و در صورتی که مورد اعتماد مردم واقع شوند با همکاری ترکیه، عربستان و لبنان این موضوع را ‌‌مسالمت‌آمیز پایان می‌دهیم.
  

ارسال نظر
انتشار یافته: ۱۰
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۷
احمدي پبدني
|
-
|
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۲
3
75
لر بودن يعني در ميان جواهر در بودن

در عصر هياهو از اصالت و غيرت پر بودن

نبي
|
-
|
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۲
0
0
انصافا حرف هاي خوبي زد. نشون داد واقعا برنامه داره و ميتونه اقتصاد ايران رو بهبود بده
يا ابو الفضل
احمد
|
-
|
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۲
0
0
فرزند تو منجي ايران هستي
علي
|
-
|
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۲
0
0
فرزند خوزستان تو افتخار اين شهر هستي
احمد
|
-
|
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۲
0
0
فرزند خوزستان تو افتخار اين شهر هستي
علي
|
-
|
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۲
1
3
اقاي رضايي بچه هاي دزفول مشتاق زيارت شما هستند اميدوارم يک سر هم به دزفول بزنيد.
به اميد ديدار شما
يا حق
علي دوستي از شهر قدس
|
-
|
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۲
0
0
سلام دکتر خداوند قلبها را بسوي تو متمايل کرده قبولي شما قطعي است
محمدتقي اوند
|
-
|
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۲
1
10
اميرکبير درباره کريم خان مي‌نويسد..:کاش هرچند سال يکبار يک شير بچه لر حکومت رادر دست ميگرفتم تا مردم مزه عدالت رامي چشيدند درود بر دکتر محسن رضايي
زلکي ها
|
-
|
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۲
0
2
آقاي رضايي مردم دزفول بي نهايت مشتاق ديدارتن.بياي خوشحال ميشيم.با تشکر
سام
|
-
|
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۲
0
1
ما به لر بودن خودمان افتخار ميکنيم وتا پاي جان حمايتت ميکنيم دکتر