کد خبر: ۷۲۲|
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۳
معاون هنر، تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخاباتی محسن رضایی از آمادگی کامل ستاد رضایی برای برگزاری مناظره اقتصادی بین هشت کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.
آمادگی ستاد رضایی برای مناظره با کاندیداها

شهرام گیل آبادی معاون هنر، تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخاباتی محسن رضایی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره مناظره امروز کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری، گفت: نمایندگان کاندیداها دور پیش جلسه‌ای با آقایان دارابی معاون سیما و دانشفر مسئول ستاد انتخابات صداوسیما داشتند،در آن جلسه که حدود سه ساعت به طول انجامید مطالب جمع بندی و به کمیسون تبلیغات ارسال شد. البته بعضی از نظرات محقق و بعضی دیگر مغفول ماند.

وی با تاکید براینکه معتقدیم در این مناظره ها باید وجاهت کاندیداها و حرمت مردم حفظ شود، افزود: اگر وجاهت نامزدها و حرمت مردم در طراحی مناظره‌ها رعایت نشود، ما با برنامه،ای سطحی روبه‌رو خواهیم شد.در مناظره آنچه دخیل است، نقد و ارائه برنامه کاندیداها است و در اینصورت است که مردم می‌توانند تفاوت برنامه‌ها را قیاس کنند.

معاون هنر، تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخاباتی رضایی درباره اینکه آیا در این جلسه موضوع تغییر ساختار مناظره کاندیداها مطرح شد یا نه؟ افزود: بله، براساس مدل‌هایی که به صداوسیما داده شد تغییراتی اعمال می‌شود. اما به نظرم مردم دوست دارند در این برنامه از کاندیداها حرف بشنوند و آنها برنامه‌های خود را ارئه و نقد کنند. بنابراین می‌توان در دکور ساده مناظره‌ای برگزار کرد که در آن نامزدها به نقد برنامه‌های یکدیگر بپردازند ،همچنین باید فرصت بیشتری در اختیار کاندیداها قرار گیرد، در غیراینصورت وقت برنامه صرف چیزهای زائد می‌شود.

گیل آبادی با اعلام اینکه ستاد انتخاباتی محسن رضایی آمادگی برگزاری مناظره بین هشت کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری را دارد، تصریح کرد: ستاد محسن رضایی این آمادگی را دارد که با هشت کاندیدا در ارتباط با موضوعات روز خصوصا زندگی، معیشت مردم و اقتصاد کشور مناظره برگزار کند یا اینکه این مناظره را با نمایندگان کاندیداها تشکیل دهد.

وی با بیان اینکه دوره فعلی، دوره سخت و حساسی است، اظهارداشت: ما باید از این گردنه حساس عبور کنیم. بنابراین نیاز به فردی داریم که تجربه عبور از سختی‌ها را داشته باشد.

معاون هنر، تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخاباتی رضایی با بیان اینکه مقام معظم رهبری روزگذشته تاکید کرده بودند که باید موضوع اقتصادی را مورد توجه قرار داد، افزود: از این رو اولیت اول کشور اقتصاد است، پس ما آمادگی خود را برای مناظره اقتصادی رضایی با سایر کاندیداها اعلام می‌کنیم. البته از آنجا که هیچ کدام از این کاندیداها اقتصاددان نیستند، به طور طبیعی باید نمایندگان آنها در این مناظره ها حضور یابند، اما رضایی خود دکترای اقتصاد دارد و از این آمادگی برای شرکت در مناظره اقتصادی و ارائه برنامه و نقد برنامه کاندیداهای دیگر برخوردار است.

گیل‌آبادی همچنین در خصوص مستند دوم محسن رضایی، اظهارداشت: مستند دوم نیز باید به تائید شورای راهبردی ستاد برسد و هنوز عنوان آن مشخص نشده است و هرگاه تعیین شود، آن را اعلام می‌کنم. البته اولویت‌های رضایی، زندگی مردم، اقتصاد، معیشت، مشکلات اشتغال جوانان، برنامه محوری و تشکیل دولت فراگیر و جامعه امید است و براساس این اولیت‌ها فیلم انتخاباتی رضایی شکل می‌گیرد.

وی با بیان اینکه به لطف خدا، مستند اول با اقبال عمومی روبه رو شد، ادامه داد: براساس نتایج نظرسنجی‌ها، فیلم اول تاثیر خود را در میان مردم گذاشت و امیدواریم فیلم دوم را هم به گونه‌ای تولید کنیم که مردم دوست داشته باشند. در این مستند تلاش می‌کنیم مردم با اولویت‌ها و برنامه‌های محسن رضایی آشنا شوند.
 

ارسال نظر