همسر شهید بابایی
کد خبر: ۷۲۹|
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۰
تعداد نظرات: ۱ نظر
محسن رضایی به فقر فرهنگی و عواقب آن اشاره کرد

صدیقه حکمت، همسر شهید بابایی با تاکید بر اینکه محسن رضایی برنامه های خوبی در زمینه های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی دارد، گفت: دکتر رضایی در صحبت هایشان به فقر فرهنگی اشاره کردند که منجر به مسائل مختلف همچون اعتیاد و ... در جامعه می شود. امیدوارم مردم شریف ایران 24 خرداد تحت ولایت فقیه پر شور پای صندوق های رای حاضر شوند و اصلح ترین رئیس جمهور را انتخاب کنند.
صدیقه حکمت، همسر شهید بابایی در پاسخ به این سوال که دیدگاه های محسن رضایی را در مناظره فرهنگی و اجتماعی نامزدهای ریاست جمهوری را چگونه ارزیابی می کنید به پایگاه خبری ایران من سلام گفت: من دو مناظره اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی نامزدهای ریاست جمهوری را دیدم و با دیدگاه های هر کدام از نامزدها آشنا شدم. همه این عزیزان تلاش کردند در زمانی که داشتند دیدگاه های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی شان را مطرح کنند. به امید خدا باید ببینیم که در عمل چگونه خواهند بود.
وی در ادامه افزود: من در این مناظره دیدگاه های آقایان محسن رضایی، حسن روحانی و باقر قالیباف را بیشتر از بقیه نامزدها پسندیدم. البته بقیه نامزدها هم در جایگاه خودشان برنامه هایشان را مطرح کردند. با توجه به اینکه شما از رسانه نزدیک به دیدگاه های آقای محسن رضایی تماس گرفته اید درباره برنامه های ایشان باید بگویم که از نظر اقتصادی برنامه های بسیار خوبی ایشان دارند.
همسر شهید بابایی با اشاره به تاکید محسن رضایی به موضوع فقر فرهنگی گفت: فقر فرهنگی یکی از مسائل بسیار مهم در جامعه است که منجر به مسائل مختلف همچون اعتیاد می شود. ایشان برای بر طرف کردن این موضوع ایده های جالبی دارند که به نظرم قابلیت اجرایی شدن دارد و می تواند منجر به اتفاقات خوبی شود.
حکمت عنوان کرد: آرزوی من و همه شهروندان از هشت نفر نامزد ریاست جمهوری این است که هر کدام از آنها انتخاب شدند، برنامه هایشان را عملی کنند. در واقع شعار بدون عمل گرایی نباشند. من از صحبت های آقای محسن رضایی احساس کردم که ایشان برنامه های بسیار خوب و جالب در عرصه فرهنگ و هنر هم دارند. برنامه های آقایان روحانی و قالیباف هم پسندیدم. امیدوارم هر کدام از نامزدها که به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد برنامه هایش را عملی کند و صرفاً در شعار باقی نماند.
وی در پایان اظهار داشت: امیدوارم مردم عزیز ایران 24 خرداد ماه تحت ولایت فقیه پای صندوق های رای حاضر شوند و با حضور پرشور بر دهان دشمنان بکوبند و اصلح ترین فرد را به عنوان رئیس جمهور انتخاب کنند.
 

ارسال نظر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
darya
|
-
|
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۶
0
4
با نزديک تر شدن به زمان انخابات و معرفي بيشتر برنامه ها از سوي نامزدها، تغييرات معنا داري در نظر سنجي ها به چشم مي خورد. به نظر مي رسد که بخشي از اراء دکتر جليلي به دکتر رضايي و بخشي از آراء دکتر عارف به حجت الاسلام روحاني منتقل شده است. برداشت بنده اين است که از آنجا که بسياري از خصلتهاي ارزشي و ديني که در آقاي جليلي وجود دارد در دکتر رضايي نيز قابل شناسايي ست، برخي از طرفداران دکتر جليلي پس از مشاهده دست پر رضايي در برنامه ريزي منعي در پيوستن به وي در خود نمي بينند. ...به عنوان نمونه روند تغييرات را در دو سايت زير که آمار را به تفکيک روز نشان ميدهند مي توان مشاهده نمود:
http://www.tebyan.net
http://entekhabeshoma.ir