در جمع هزاران تن از مردم قهرمان پرور اصفهان
کد خبر: ۷۳۴|
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۵۵
تعداد نظرات: ۵ نظر
باید از جوانان و به ویژه جوانان فرهیخته کشور که همیشه فرشتگان نجات این ملت بوده‌اند، استفاده کرد، چراکه در انقلاب و 8 سال دفاع مقدس شاهد معجزه‌آفرینی همین جوانان بودیم... هنوز نیز خرازی‌ها، ردانی‌پورها و همت‌ها در کشور هستند، اما به دلیل گمنامی به آنها میدان داده نمی‌شود / باید اداره کشور، اقتصاد، صنعت، کشاورزی و موارد دیگر نیز مردمی شود؛ نه اینکه به دست عده‌ای اشراف و سرمایه‌داران بیفتد...
محسن رضایی: جوانان فرشتگان نجاتند / اداره کشور را به اقتصاددانان بسپاریم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی و به نقل از تابناک دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام امروز با استقبالی بی‌نظیر و چندهزار نفری در میان جمعی از هوادارانش حاضر شد که بسیاری از ناگفته‌ها را با مردم خونگرم و قهرمان پرور اصفهان در میان گذاشت.


دکتر رضایی در مسجد سید اصفهان در میان هواداران خود اظهار کرد: اصفهان کانون حماسه است و جانبازان و 23 هزار شهید این شهر گواه بر این امر می‌دهند و من شاهد معجزه‌آفرینی مردم اصفهان در جنگ بود‌ه‌ام.

وی با اشاره به جمله امام خمینی (ره) درباره جلوگیری از واگذاری انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان افزود: هرچه در گذشته بوده، بس است و نباید گذاشت بار دیگر گذشته تکرار شود و باید مدیریت اجرایی به دست محرمان به انقلاب و دلسوزان، کارآمدان، صادقان و کسانی که سیاست و اقتصاد را می‌شناسند، بیفتد.

این کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری تصریح کرد: مدیریت ناکارآمد و تحریم‌های غرب مردم را تحت فشار قرار داده و حتی این دو مشکل نظام را نیز در خطر قرار داده است.

رضایی همچنین به نحوه اطلاع‌رسانی اخبار از رسانه ملی اعتراض کرد و ادامه داد: چرا باید اخبار ناخوشایند را تنها در کشوی میز مسئولان یافت و تنها اخبار خوب و مسرت‌بخش از صدا و سیما پخش شود.

وی عنوان کرد: مگر مسئولان می‌توانند بدون استفاده از مردم مدیریت کنند، چراکه اگر مسئولان از مردم استفاده نکنند، مشکلات به همین صورت باقی می‌ماند، بنابراین مردم باید از تمامی مشکلات جامعه باخبر باشند.


این کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری اذعان کرد: نظام نیز به دلیل استفاده از صدا و سیما، نهادهای دولتی و انقلابی، روحانیت و موارد دیگر برای تأیید افراد ناکارآمد هزینه می‌شوند، در خطر است و این مطلب در حالی است که ما مسئولان باید خود را فدای مردم و انقلاب کنیم؛ نه اینکه نظام و مردم فدای مسئولان شوند.


رضایی بیان داشت: من نیز به این دلیل به صحنه آمده‌ام تا با کنار زدن تحریم‌ها و کارآمدی در مدیریت، مردم و نظام را از خطر حفظ کنم.


وی اضافه کرد: باید از جوانان و به ویژه جوانان فرهیخته کشور که همیشه فرشتگان نجات این ملت بوده‌اند، استفاده کرد، چراکه در انقلاب و 8 سال دفاع مقدس شاهد معجزه‌آفرینی همین جوانان بودیم.


این کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری تأکید کرد: اما همین فرشتگان نجات را باید امروز از قفس بیرون آورده تا ملت را از گرانی، فقر و بیکاری رهایی بخشند.

رضایی اظهار کرد: گاهی به من گفته می‌شود که چه پشتوانه‌ای برای تحقق وعده‌های تو وجود دارد و من تنها به پشتوانه توکل بر خدا و پشتیبانی جوانان می‌توانم به وعده‌های خود عمل کنم.

وی افزود: زمانی من فرمانده سپاه شدم که 5 استان در کشور اشغال شده بود و همه زانوی غم بغل گرفته بودند و ما تنها با توکل بر خدا و شناسایی قهرمانان ناشناخته‌ای که در پادگان‌های آبادان، سوسنگرد و بقیه شهرها خدمت می‌کردند، توانستیم در جنگ پیروز شویم.

این کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری تصریح کرد: هنوز نیز خرازی‌ها، ردانی‌پورها و همت‌ها در کشور هستند، اما به دلیل گمنامی به آنها میدان داده نمی‌شود و من آمده‌ام تا باز همین کار را در کشور انجام دهم تا بتوانیم با یاری جوانان کویرهای این سرزمین را به بهشت تبدیل کنیم.

رضایی ادامه داد: همچنین شیوه من در آبادانی استفاده از راه جهادی است و همان‌گونه که دیروز در مناظرات شاهد آن بودید به فرهنگ انجمنی توجه می‌شد، اما باید گفت که اگر فرهنگ انجمنی می‌توانست در زمان ستمشاهی انقلاب می‌کرد؛ در حالی که ما با فرهنگ جهادی کشور را نجات دادیم.

وی اذعان کرد: فرهنگ جهادی است که می‌تواند جوانی را که تاکنون رکعتی نماز نخوانده به عرصه مسئولیت وارد کرده و با وی کاری کند که یک شبه ره صد ساله را در پیش گیرد، چراکه فرهنگ جهادی دارای خلوص و صداقت بوده و نفاق، دروغ و دورویی جایی در آن ندارد.

کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری متذکر شد: باید اداره کشور، اقتصاد، صنعت، کشاورزی و موارد دیگر نیز مردمی شود؛ نه اینکه به دست عده‌ای اشراف و سرمایه‌داران بیفتد.

رضایی یادآور شد: یکی از برنامه‌های من ایجاد 5 میلیون کسب و درآمد خانگی است تا در هر خانه تولید ثروت شود، چراکه بانوان نیز یکی از سرمایه‌های عظیم ما هستند.

وی گفت: امروز تولید ثروت تنها اقتصاد مادی نیست و هرکسی با آباد کردن تنها یک متر زمین گلوله‌ای به قلب تحریم‌ها زده است.


این کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری ابراز کرد: ما باید همه مردم را به جهاد بیاوریم و امام (ره) نیز در جنگ عراق و بعث را تهدید کردند که «کاری نکنید که من زنان جهادی‌ام را به صحنه نبرد آورم.» و در اقتصاد مقاومتی نیز حکایت از مبارزه همه آحاد مردم می‌دهد.


دکتر رضایی تأکید کرد: پیشرفت نظام از پیروزی ما در اقتصاد می‌گذرد و پیروزی در اقتصاد به معنای پیروزی بر کفر و تحریم‌هاست و خود جهادی بزرگ و فداکاری، ایثارگری، تلاش و عبور از گردنه و پیچ تاریخی است.

وی افزود: مبارزه با فقر، تورم و بیکاری از تلاش برای آزادسازی خرمشهر کمتر نبوده و اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند«اقتصاد اصل است»، بدین معنا است که فرهنگ نیز از جهاد اقتصادی به دست می‌آید.

این کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری اظهار کرد: جهاد زیر کولر بودن، قرآن و نهج‌البلاغه خواندن و از تهران خارج نشدن در زمان جنگ نیست، بلکه ما به دنبال فرهنگ علوی، حسینی و ابوالفضلی هستیم و به همین دلیل شعار «سلام بر زندگی یا ابوالفضل» سر می‌دهیم و به دلیل اینکه زندگی مردم امروز در خطر است می‌گوییم یا ابوالفضل.
رضایی در پایان با بیان اینکه ما نیز با گروه 1 + 5 مذاکره و همکاری خواهیم داشت، ادامه داد: من فکر می‌کردم در مناظره اقتصادی بتوانم تمام برنامه‌ها و صحبت‌های خود را بیان کنم، اما تمام برنامه‌های من در سایتم قرار دارد و 20 سال است خود را برای این روز آماده کرده‌ام.


 
 

ارسال نظر
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مهدي
|
-
|
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۶
0
0
امام خميني ره : اقاي محسن رضايي مورد تاييد ماست
ميثم صفري حاجت آقايي
|
-
|
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۶
0
0
امروز شب عيد مبعث به عشق ديدن يار همراه با دوستانم 65 کيلومتر رانندگي کرديم تا به مسجد سيد اصفهان رسيديم.
دکتر رضايي عيدي اصفهاني ها را با قول دائمي کردن آب زاينده رود و بازگرداندن عزت به شهر اصفهان دادند.
درود بر دکتر رضايي قهرمان
اميد نسل جوان
امين
|
-
|
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۶
0
0
شعار ما کار ماست .
ستاد انتخاباتي زرگرشهر اميد غلامي نماينده شوراي شهر حامي محسن رضايي
سميه
|
-
|
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۶
0
0
من امروز مسجد سيد اصفهان بودم سخنراني آقاي رضايي را از آنجا ديدم به ايشان افتخار ميکننم ان شا الله روز جمعه به اهواز خواهم رفت که در جمع طرفداران ايشان باشم از همه ي عزيزان خواهشمندم که اين چند روز باقي مانده را به حمايتهايشان ادامه دهند به اميد پيروزي .
حامد
|
-
|
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۶
0
0
/محسن آقاي رضايي يار ماست محسن آقا شيرمردي آشناست
/او بود کز زندگي داند حساب او بود مرد زمان هاي خراب
/او که در هنگام جنگ فرمانده بود او که اميد دل رزمنده بود
/محسن آقا هست مرد اقتصاد او سپارد اين تورم را به باد
/محسن آقا را خميني دوست داشت محسن آقا طرح جنگي را بساخت
/محسن آقا ساخت چشم انداز را محسن آقا طرح داد افکارها
/محسن آقا از دل مردم بود اين بشر از جنس هر گندم بود
/اصل 44 را او ساخت مرد او بداند درد افکار خرد
/او که دارد هر دمي برنامه اي او بسازد اين وطن را پايه اي
/او بپا خواهد کند اين عدل را او بسازد اين زمين و نسل را
/او بروفد ريزگرد را از هوا يک نفس حالي کند شش هاي ما
/اين جوانان را بيارد روي کار هيچ فرزندي نماند شرمسار
/باقريها باکريها کاظمين اين شهيدان بوده اند حامي دين
/اين شهيدان دوستدار محسنند هر دمي را جانفشان محسنند
/اي خلايق محسن آقا جنس ماست او ز قشر فقر بوده يار ماست
/کشت و کار و صنعت از برنامه اش ميکند دردان دوا اين چاره اش
/فدراليسم اقتصادي مال اوست ميدهد يارانه سبزي به ز دوست!
/ميکند شهر سلامت را بنا ميدهد بر اقتصاد ما صفا
/راي را بر وي بده اي هموطن تا بسازد ملتي را پيل تن
/محسن عاشق؛کند سازندگي پس بخوان با من سلام بر زندگي
حامد عليپور