راوی کتاب نورالدین پسر ایران:
کد خبر: ۷۴۱|
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۷
سیدنورالدین عافی، راوی کتاب نورالدین پسر ایران تاکید کرد محسن رضایی در هشت سال جنگ تحمیلی مدیریت بسیار مطلوب داشت و با وجود آنکه در جنگ بودیم اما جنگ باعث نشد فرهنگ ما تحت الشعاع قرار بگیرد.
محسن رضایی فرمانده لایقی در سالهای جنگ بود

سیدنورالدین عافی، جانباز شیمیایی و راوی کتاب «نورالدین پسر ایران» در پاسخ به این سوال که دیدگاه های محسن رضایی را در مناظره اقتصادی و فرهنگی چگونه ارزیابی کردید به پایگاه خبری مردم ایران سلام گفت: من همه بخش های مناظره را ندیدم اما به نظرم دیدگاه های اقتصادی و فرهنگی ایشان خوب بود. ایشان فرمانده ما در جنگ بودند و در سالهای جنگ ثابت کردند که فرماندهی لایق هستند.
وی در ادامه افزود: مدیریت خوب ایشان در هشت سال دفاع مقدس زبانزد همگان بود. با وجود اینکه در جنگ بودیم اما  این مساله فرهنگ ما را تحت الشعاع قرار نداد. البته محسن رضایی در گفتگوهایش هنوز خیلی از برنامه هایش را باز نکرده است که به نظرم باید بیشتر برنامه هایش را برای مردم باز کند. همه مردم علاقمند هستند اصلح ترین فرد به عنوان رئیس جمهور انتخاب شود و به قول هایی که داده، عمل کند و در شعار باقی نماند.
راوی کتاب نورالدین پسر ایران اشاره کرد: محسن رضایی از سرداران رشید و فرمانده ما در جنگ بود و در این سالها قدرتمندانه جنگیدیم تا سرزمین مان به دست دشمن نیفتد. با وجود اینکه همه دنیا پشت دشمن ما بودند اما ما تنها بودیم ولی رزمندگان دلاور مردانه مقابل دشمن ایستادگی کردند. محسن رضایی در سالهای جنگ زحمات زیادی کشید. امیدوارم همه مردم حضور پر شوری پای صندوق های رای داشته باشند.

 

ارسال نظر