اسکندر صالحی:
کد خبر: ۷۵۱|
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۵
معاون سایبری ستاد مرکزی دکتر محسن رضایی گفت: این بار، هیچ کمپین انتخاباتی ای از توهین و تحقیر رقبا سود نخواهد برد.
«سلام بر زندگی» را سلام بر فلاکت می خوانند

به گزارش دولت فراگیر ، اسکندر صالحی معاونت سایبری ستاد مرکزی محسن رضایی با بیان این مطلب افزود: خوشبختانه اخلاق گرایی در رقابت انتخاباتی به رویکرد مسلط کاندیداها تبدیل شده است و این نشان می دهد که همه از انتخابات گذشته درس های لازم را گرفته اند.

بنابر این گزارش وی افزود: در حالی که اخلاق یکی از قربانیان اصلی انتخابات گذشته بود، اما در مناظره روز گذشته همه مشاهده کردند که کاندیداها علی رغم اختلاف نظر و تلاش برای نقد جدی رقبا در چارچوب اخلاق مناظره و گفتگو با هم سخن گفتند.

معاون سایبری ستاد مرکزی محسن رضایی در ادامه گفت، رویکرد ستادهای انتخاباتی و هواداران دکتر رضایی، مثل انتخابات سال 88 حرکت در چارچوب ارزش های اخلاقی است. ما تاکنون هم در سایت رسمی ستاد و هم در رادیو صدای زندگی به این اصل پایبند بوده ایم و در آینده هم بدان ملتزم خواهیم بود و خوشحالیم که دکتر رضایی در این انتخابات در التزام به اخلاق تنها نیستد.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد، معدود افرادی هم که می کوشند با توهین به اقوام ایرانی و یا کاندیداهای رقیب به کسب رای بپردازند از این کار دست بکشند زیرا در این دوره دیگر کسی به توهین کنندگان و تخریب گران اقبال نشان نخواهد داد.

در این روزهایی که به سفارش رهبر انقلاب تصمیم بر خلق حماسه سیاسی دیگری گرفته ایم؛ تفسیر بعضی از احزاب از واژه زندگی آن قدر خصمانه است که سلام بر زندگی را سلام بر فلاکت می خوانند.

ارسال نظر