دکتر رضایی:
کد خبر: ۷۷|
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۱ - ۲۰:۲۶
دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در آیین افتتاحیه کارخانجات تولید لوله و اتصالات GRP در اهواز گفت: تولید ملی کلید عبور از عقب ماندگی و تحریم هاست
تولید ملی کلید عبور از عقب ماندگی و تحریم هاست
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع مدیران، کارکنان و کارگران مجتمع های تولیدی لوله و اتصالات GRP با بیان این مطلب افزود: همانطور که تحمیل جنگ به ملت ایران یک ظلم بود، تحریم های اقتصادی هم ظلم بزرگی است که به بهانه موضوع هسته ای علیه ایران اعمال شده، آنهم در حالی که مذاکرات، همکاری ها و بازرسی بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی در ایران ادامه دارد و ایران در چارچوب قواعد بین المللی به حرکت خود ادامه می دهد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه جبران عقب ماندگی های تحمیلی و همچنین غلبه بر تحریم ها جز از طریق تولید ملی حاصل نخواهد شد، افزود: امروز روزی نیست که کارخانه ای در ایران تعطیل شود.

دکتر رضایی خاطر نشان کرد: در شرایط امروز ما به شتاب در حرکت و تولید ملی نیاز داریم و کسی حق ندارد کارخانه ای را تعطیل و یا حتی کارگری را بیکار کند.

وی افزود هیچ کس نباید سرعت پیشرفت در کشور را کند سازد و باید همه تواناییهای ملت و نظام را به صحنه آورد و علیه عقب ماندگی و تحریم به کار گیریم.

دکتر رضایی با بیان اینکه ملت ایران باید در مبارزه با عقب ماندگی ها و تحریم پیروز شود گفت: رویارویی امروز ما با دشمن نظامی نیست بلکه دشمن با فشارهای بین المللی و تحریم می خواهد به عقب ماندگی هایی که قبلا برای ایران ایجاد کرده دامن بزند.

وی افزود چاره ای جز پیروزی در این رویارویی نیست و ملت ایران این لیاقت را دارد، لذا امروز باید سرود خوان وارد کارخانه ها، مزارع و محیط های کسب و کار شویم.

دکتر رضایی افزود: ملت ایران بارها "ما می توانیم" را اثبات کرده است، "ما می توانیم" در خرمشهر، سوسنگرد و دزفول مقاوم به اثبات رسیده و تنها با شعار نبوده است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطر نشان کرد: "ما می توانیم" در شهرهای خوزستان، کرمانشاه، ایلام، ارومیه، سنندج و دیگر نقاط و در 1400 کیلومتر مرزهای ایران که مورد هجوم قرار گرفت ثابت شد و امروز یکبار دیگر باید "ما می توانیم" را در تولید ملی ثابت کنیم.

دکتر رضایی تصریح کرد: باید پرچم تولید ملی را با انگیزه و با تمام وجود برافرازیم و همه کارگران و مدیران فعال در عرصه تولید ملی سربازان ملت هستند که در دو صحنه توسعه و عبور از تحریم ها باید ملت را به پیروزی برسانند. وی افزود: از اینرو ملت ایران امروز دوباره به جوانان خود باز می گردد تا آینده درخشان را برای خود رقم بزند.

گفتنی است کارخانه تولید لوله و اتصالات GRP در اهواز بعد از یک وقفه نه ماهه در کار، فعالیت مجدد خود را در سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی از سر گرفته است و انتخاب و تولید این نوع لوله ها مناسب ترین روش جهت جلوگیری از پیامدهای ناشی از خوردگی لوله است.
 
ارسال نظر