کد خبر: ۷۸۷|
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۳:۳۲
تعداد نظرات: ۳ نظر
محبت تو در دلهای ما است. رضایی فرزند صالح ایران زمین ، حامی ولایت ، با دستان عشایری است آماده راه انداختن چرخهای مملکت باش
نامه جوانان آغاجری به رضایی :محبت تو در دلهای ما است

رضایی فرزند صالح ایران زمین ، حامی ولایت ، با دستان عشایری است آماده راه انداختن چرخهای مملکت باش

إِنَّ الَّذِینَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحاتِ سَیَجْعَلُ لَهُمُ الرَّحْمنُ وُدًّا (آیه 96 سوره مبارکه مریم)
کسانی که ایمان آورده و کارهای شایسته کرده اند، به زودی (خدای) رحمان برای آنان محبّتی (در دل ها) قرار می دهد.

 

آن روز که آمدی موجی از امید و شوق چشمان ناامیدمان را امیدوار کرد . امید را از چشمان خسته و پر دغدغه ات به ما تزریق کردی .

وقتی شنیدی که خانواده هایی در این شهر زندگی می کنند که برای تهیه نان خود ، حساب دفتری با نانوایی شهر دارند ، آثار تعجب در چهره ات ، نشان از غوغایی درونی می داد .
خدایا ; نام آغاجاری که خود یک برند نفتی معتبر جهانی است ، امروز مقارن با محرومیت و فراموشی شده است . یادمان می آید که نهضت امام (ره) با اعتصاب کارگران نفتی ، چگونه کمر رژیم طاغوت را شکست . آن روز (دی ماه 57)در گیری های همین مردم محروم را با چکمه پوشان شاهنشاهی را فراموش نخواهیم کرد که حتی اقرار رادیوهای نظام سلطه را نیز به همراه داشت .


جوانان محروم همین منطقه چه رشادت ها و شجاعت هایی در جنگ تحمیلی از خود نشان دادند . شهدا و جانبازان و اسرایی که تقدیم انقلاب خود نمودند .

بفرموده پیر جماران و مقام معظم رهبری ، آنجا که وظیفه مردم است ، مردم تمام و کمال دین خود را ادا می کنند ، اما آنجا که وظیفه مسئولان است تاکنون اینچنین نبوده است .
انقلاب ما ، باعث عزت و سربلندی ایران و اسلام شده است ، مردم محروم آغاجاری نیز دوست دارند ، نسیم سازندگی و عمران و عزتمندی را در سایه انقلابشان مشاهده کنند .

«ما فراموش نشده ایم»


همان یک عکس که از محرومیت آغاجاری نشان دادی ما را بس است . این محبت ، آغاز شور و شیدایی است . تو به ما غزت دادی و گفتی که فراموش نشده اید !!!
می گویند سیاه نمایی نکنید ، میگوییم بیاییم سیاه زدایی کنیم ، آیا نشان دادن تصویر خیابان یک شهری که ای برادر عزیز ، شما آنرا سیاه یافته ای ، جرم است ؟! آیا اگر این یک خیابان بهترین خیابان آن شهر باشد ، آیا باز هم تو ای بزرگوار ، آن را سیاه نمایی مینامی؟!

 

حتما نه ! شاید اصلا در تصورتان نیاید که اینچنین نتیجه گیری می کنی . بله ای برادر ، ای آنکه اگر تو هم بیایی و ببینی مکان های پست تر از آن را ، خانه های گلی را ، کوچه های بی حساب و کتاب را و .... آنگاه نه تنها آنرا سیاه نمایی نمی دانی ، بلکه گوشه ای از واقعیت تلخ ، ثروت آورترین نقطه این سرزمین خواهی یافت . آغاجاری ، نامی که در نقشه های نفتی جهان ، برند خاص خود را دارد . نامی که کارشناسان نفتی جهان ، چه تصوراتی از شهریت و مدنیت آن در ذهن می پرورانند . شهری که تاکنون یک وزیر نفت آن را از نزدیک ندیده است !


آری عزیزم ، ما فرزندان انقلاب باید چالشهای پیش پایمان را خود بر زبان بیاوریم تا برای آن فکری نماییم . آیا خدمت این است که همه جا را باغ سبز معرفی کنیم ؟ و از بیان واقعیت ها گریزان باشیم ؟

 

امسال را رهبر معظم انقلاب ، سال حماسه سیاسی و اقتصادی نامیده اند ، در حماسه باید طرحی نو در اندازیم .
امید مردم ، بستری است برای ایجاد حماسه و حرکت و شور . مردمی که با همه ناملایمات و بی عدالتی ها ، ساخته اند ، اما اینک امید و نشاط را در پیش روی خود می بینند که هنوز فراموش نشده اند .

 

هنوز فرزندان صالح ایران زمین زنده اند و از دیدن رنج زنان و مردان ، خواهران و برادران خود ، قرار نخواهند گرفت .
همه به پای صندوق های رای می آییم و مصداق حماسه سیاسی ( انتخابات 24 خرداد 1392) را پرشورتر از همیشه خواهیم کرد .

 

جوانان آغاجاری
 

ارسال نظر
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۲
رضا
|
-
|
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۹
0
7
فقط يک کلام.....بمان تا بمانيم
مجتبي
|
-
|
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۹
0
0
يا ابولفضل
سلام بر زندگي سلام بر ايران سلام بر اغاجاري سلام بر شهر من سلام بر گرماي خوزستان
مقامات بالا بالا دولت به فکر اين مردم باشيد مردمي که ظهر تابستان با اون گرما قطع ميشود تا خدايي نکرده ده دقيقه برق تهرانيها قطع نشود اين کجا عدالت علي است اقا محسن شما به داد اين مردم برسيد
مسعود
|
-
|
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۹
1
7
واقعا گريم گرفت حق خوزستان اين نيست نفت ما را کجا ميبريد اگر فقط چند درصد از اين پول نفت به ميدادن