دکتر رضایی:
کد خبر: ۸۱|
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۱ - ۲۰:۲۳
محسن رضایی با بیان اینکه زمان تسویه‌ حساب‌های شخصی نیست،تاکید کرد: باید مانند دوران دفاع مقدس که همه بر حول محور امام قرار داشتند، امروز نیز همه با هم متحد بر حول محور مقام معظم رهبری باشیم.
زمان تسویه‌ حساب‌های شخصی نیست
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی به نقل از فارس، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام جمعه شب در مراسم غبارروبی امامزاده ولی بن موسی کاظم(ع) در راوند اظهار داشت: تحریم‌های اقتصادی دشمن اگر در دولت‌های گذشته نیز اتفاق افتاده بود مشکلاتی را به همراه داشت و اینگونه نیست که تحریم اقتصادی علیه کشوری اعمال شود و پیامدهایی را به همراه نداشته باشد.

وی افزود: البته بهانه تحریم‌های دشمن، مسئله هسته‌ای جمهوری اسلامی است که ما در بحث هسته‌ای هیچ مشکلی نداریم و تمامی فعالیت‌های هسته‌ای جمهوری اسلامی با دوربین‌های نصب شده توسط سازمان ملل رصد می‌شود.

اهم صحبت‌های دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه آمده است:
* جمهوری اسلامی تمامی مقررات NPT را رعایت کرده اما آنها نمی‌خواهند ایران پیشرفت کند و لذا دولت و مجلس در این مرحله حساس وظیفه خود را داشته و مردم نیز رسالتی خطیر برعهده دارند.

* در مرحله حساس امروز کشور و جهان، زمان تسویه‌ حساب‌های شخصی نیست و باید به مانند دوران دفاع مقدس که همه بر حول محور امام قرار داشتند، امروز نیز همه با هم متحد بر حول مقام معظم رهبری باشیم تا آسیبی به این مملکت نرسد.

* با توجه به تاثیر تحریم‌های ناجوانمردانه استکبار جهانی در فروش نفت و مبادلات ارزی، دولت و مجلس باید با یکدیگر همفکری و تدبیر کنند تا همانگونه که هشت سال جنگ را با آن سختی پشت سر گذاشتیم امروز نیز بتوانیم از تهدیدها و تحریم‌های دشمن به سلامت عبور کنیم.

* در سال 1355 که از دست مأموران شاه فرار کرده و مخفیانه در کاشان بودم ملاقات‌هایی با افراد مختلف در منطقه راوند داشتم و با این منطقه به طور کامل آشنا هستم لذا امیدوارم هر چه زودتر شاهد شهر شدن و پیشرفت منطقه راوند باشیم.
ارسال نظر