کد خبر: ۸۳۴|
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۴
تعداد نظرات: ۱ نظر
بانوان فعال در عرصه های مختلف اقتصادی، تجاری و بازرگانی کشور حمایت موثر از فعالیت اقتصادی بخش خصوصی و استفاده بهینه از ظرفیت‌های این بخش را خواستار شدند.
حمایت بانوان فعال اقتصادی از رضایی

در پی سخنان دکتر رضایی، مبنی بر تجدیدنظر در امور زیربنایی و اقتصادی کشور با هدف نوسازی اقتصاد ملی ایران و ایجاد اقتصاد اسلامی (با تاکید بر رویکرد مردمی و ارزشی در اقتصاد)، جمع کثیری از با نوان فعال در عرصه اقتصادی، بازرگانی و تجارت، کارآفرینی حمایت خود را از کاندیداتوری دکتر محسن رضایی اعلام کردند.

به گزارش «تابناک»، بانوان فعال در عرصه های مختلف اقتصادی، تجاری و بازرگانی کشور حمایت موثر از فعالیت اقتصادی بخش خصوصی و استفاده بهینه از ظرفیت‌های این بخش را خواستار شدند. این فعالان ابراز امیدواری کردند تا با انتخاب دکتر رضایی، به عنوان رئیس دولت یازدهم و معمار اقتصادی کشور مشکلات آنان برطرف شود.

نگاه تخصصی دکتر رضایی به حل مشکلات اقتصادی منطبق با شرایط کنونی کشور و جامعه بین المللی، نگاه آسیب شناسی به وضعیت کنون اقتصاد و ارائه راه کارهای کارشناسی از گذشته تا کنون، مخالفت با تک محصولی بودن اقتصاد و وابستگی به فروش نفت خام، تدوین راه کارهای مهم اقتصادی از جمله طرح فدارلیسم اقتصادی از مهمترین محورهای مورد تاکید دکتر رضایی در امر اقتصاد به عنوان محور فعالیت های ایشان است.

با توجه به دیدگاه های استراتژیک دکتر رضایی در تنظیم سیاست های مهم و کلان اقتصادی کشور از جمله چشم انداز بیست ساله و سیاست های کلی اصل 44 ، سنگ زیرین نخستین برنامه ریزی کلان اقتصادی در تاریخ کهن ایران نهاده شد که امید است با حضور ایشان فتح‌المبینی دیگر در عرصه اقتصادی کشور ایجاد شود.
 

ارسال نظر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۱
مهرنوش
|
-
|
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۱
0
0
هيچکس مثل شما نيست آقاي رضايي. من و همکارانم فقط و فقط به شما راي مي دهيم چون با برنامه ترين هستيد . به اميد پيروزي شماــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
در بايکوت خبري رسانه‌هاي دولتي:
شما فيلم‌هاي کانديداي مردم را منتشر کنيد
به دنبال سانسور بخشي از فيلم اول و عدم نمايش فيلم دوم در صدا و سيما، پايگاه اطلاع رساني دکتر رضايي اقدام به انتشار چهار فيلم تبليغاتي آقاي دکتر رضايي کرده است. اين مستندها را ببينيد و آن را در ميان مردم پخش کنيد. شما هر کدام رسانه ما هستيد