کد خبر: ۸۵۹|
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۶
تعداد نظرات: ۳ نظر
محسن رضایی گفت: هدفم‌ رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم است و از هر کسی که این کار را خوب بلد باشد، استفاده می‌کنم. وی افزود: میزان پایبندی به نظام جمهوری اسلامی، تعهد، تخصص و کارآمدی معیارهای بنده برای انتخاب نیروهای دولتم است و از هر کسی که این شاخصه‌ها را داشته باشد، کمک می‌گیرم.
دکتر رضایی: از دکتر عارف و حداد استفاده می‌کنم

محسن رضایی گفت: پست‌های خوبی برای حداد‌عادل و عارف ‌در دولتم پیش‌بینی کرده‌ام.

محسن رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد، با بیان این که هدفم‌ رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم است و از هر کسی که این کار را خوب بلد باشد، استفاده می‌کنم، افزود: میزان پایبندی به نظام جمهوری اسلامی، تعهد، تخصص و کارآمدی معیارهای بنده برای انتخاب نیروهای دولتم است و از هر کسی که این شاخصه‌ها را داشته باشد، استفاده می‌کنم.

وی با اشاره به انصراف حداد عادل و عارف از کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری گفت: دکتر حداد عادل، ‌شخصی فرهنگی و با اخلاق‌ و دکتر عارف یک شخص نجیب و با دانش هستند؛ بنابراین از افکار، برنامه‌ها و نیروهای اطرافشان در دولتم کمک می‌گیرم و از خواسته‌ها و نیازهای هوادارانشان نیز چشم‌پوشی نمی‌کنم.

وی انصراف این دو کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری را ‌عقیده‌های شخصی آنها دانست و افزود: ما به دنبال برگزاری یک انتخاب پرشور و حماسی هستیم، به گونه‌ای که باید برگزیده مردم، همه ایده‌ها و برنامه‌های دیگر کاندیداها را نیز در نظر داشته باشد.
 

ارسال نظر
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۳
ستاد خبري
|
-
|
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۲
0
0
اعلام حمايت تيم فوتبال استقلال و جمعي از کوهنوردان و تکواندوکاران از دکتر محسن رضائي

ناصر شهسواري رئيس ائتلاف بزرگ ورزشکاران و مديران ورزشي حامي محسن رضايي گفت: تيم فوتبال استقلال ايران به همراه مربي با دانش خود امير قلعه نوعي و جمعي از بازيکنان سابق پرسپوليس و آقاي مهندس صادق آقا جاني رئيس فدراسيون سابق کوهنوردي و آقاي امزاجرديان اولين کوهنورد جوان فاتح اورست و جمعي از کوهنوردان ايران و سيد حسين زينال حسيني رئيس کميته فدراسيون تکواندو و جمعي از تکواندوکاران حمايت خود را از دانشمند بزرگ بسيجي دکتر محسن رضائي اعلام نمودند.
در ضمن شهسواري در ادامه سخنان خود گفت: آقايان پرويز مظلومي، بهتاش فريبا، مجيد نامجو مطلق، مهدي حاج محمد، جواد زرينچه، مصطفي اردستاني، محسن گروسي، مرتضي يکه، کاظم محمودي، بهروز پرورش خواه و علي شوري از تيم استقلال و جمع زيادي از ورزشکاران و باشگاه هاي کشور حمايت خود را از دکتر محسن رضائي اعلام کرده بودند.

مسعود
|
-
|
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۲
0
0
بعد از مدت ها يک لر ميخاد ريس جمهور بشه ما حقمونه که سهمي داشته باشيم از اين انقلاب
حامي دكتر عارف
|
-
|
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۲
0
0
مردي دكتر رضايي
من بخاطر اين افكارت بهت رأي ميدم