کد خبر: ۸۶۰|
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
تیم فوتبال استقلال ایران به همراه مربی با دانش خود امیر قلعه نوعی و جمعی از بازیکنان سابق پرسپولیس و آقای مهندس صادق آقا جانی رئیس فدراسیون سابق کوهنوردی و آقای امزاجردیان اولین کوهنورد جوان فاتح اورست و جمعی از کوهنوردان ایران و سید حسین زینال حسینی رئیس کمیته فدراسیون تکواندو و جمعی از تکواندوکاران حمایت خود را از دانشمند بزرگ بسیجی دکتر محسن رضائی اعلام نمودند.
اعلام حمایت تیم فوتبال استقلال و جمعی از کوهنوردان و تکواندوکاران از دکتر محسن رضائی

ناصر شهسواری رئیس ائتلاف بزرگ ورزشکاران و مدیران ورزشی حامی محسن رضایی گفت: تیم فوتبال استقلال ایران به همراه مربی با دانش خود امیر قلعه نوعی و جمعی از بازیکنان سابق پرسپولیس و آقای مهندس صادق آقا جانی رئیس فدراسیون سابق کوهنوردی و آقای امزاجردیان اولین کوهنورد جوان فاتح اورست و جمعی از کوهنوردان ایران و سید حسین زینال حسینی رئیس کمیته فدراسیون تکواندو و جمعی از تکواندوکاران حمایت خود را از دانشمند بزرگ بسیجی دکتر محسن رضائی اعلام نمودند.
در ضمن شهسواری در ادامه سخنان خود گفت: آقایان پرویز مظلومی، بهتاش فریبا، مجید نامجو مطلق، مهدی حاج محمد، جواد زرینچه، مصطفی اردستانی، محسن گروسی، مرتضی یکه، کاظم محمودی، بهروز پرورش خواه و علی شوری از تیم استقلال و جمع زیادی از ورزشکاران و باشگاه های کشور حمایت خود را از دکتر محسن رضائی اعلام کرده بودند.

 

ارسال نظر
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
سارا
|
-
|
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۲
0
0
واقعاً دمتون گرم
عاشقتونم طرفداراي حاج محسن
زارعي_رضا
|
-
|
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۲
1
0
بسمه الله الرّحمن الرّحيم
به رنگ فيروزه
شماره 3
و خداوند درسوره رُم آيات 5و6 مي فرمايد
*به ياري خدا که خدا هر که را بخواهد ، نصرت و فيروزي مي بخشد ، و اوست که (بر هر کارِ عالم ) مقتدر و (به تمام خلق جهان) مهربان است . اين وعده خداست ، و خدا هرگز خلاف وعده نکند و ليکن اکثر مردم از اين حقيقت آگاه نيستند.*
و حالا با تکيه بر اين آيات شريف ، اين حقير به ملت ايران عرض ميکنم ، که براي ما شايد بسيار مهم و با ارزش باشد که شخص مورد نظرمان برنده اين اين رقابت گردد. اما اراده خداوند به اراده من و تو قادر است ، ولي.....خدا نيز خود به ما وعده داده که ثمره تلاش شما را خواهم داد و تا جاي که بتوانم و به صلاح شما باشد آرزوهايتان را بر آورده خواهم کرد .
اي ملت شريف و اي جوان ايراني ساعاتي چند به رويداد مهم انتخاب اصلح نمانده و طبق بررسيها و نظر سنجيها هنوز بسياري از مردم يا تصميم نگرفته اند و يا در نظر خود دو دل هستند . پس شما هم وقت را از دست ندهيد و تلاش خود را مضائف کنيد باشد که پيروز شويم و خداوند در اين لحظات آخر قلوب ملت را متوجه شخص اصلح نمايد . پس تلاش کنيد و کليد واژه هاي ، به رنگ فيروزه ، سلام بر زندگي ، و يا ابا الفضل را نشر دهيد . که پيروزي از آن ماست (چون ما حق را گفتيم و تلاشمان را کرديم )
من چو گردم خسته ، فُرصت بُگذرد چون گذشت ، آنگه که بازش آورد
چونکه تَن فرسودني و بينواست گر هم از کارش بفرسايي رواست
چون دِلِ شوريده روزي خون شود به کَز آن خون چهره اي گلگون شود
ديده را چون عاقبت ناديدن است به که نيکو بنگرد تا روشن است
پس شما هم نيکو بنگريد و نيک فکر کنيد و نيک را منتخب خود گردانيد
به رنگ فيروزه
سلام بر زندگي
يا ابالفضل
و توکل بر حق تعالي
ياابالفضل ياابالفضل ياابالفضل
ومن الله توفيق
زارعي رضا